شریعت نژاد مطرح کرد : انحراف در تسهیلات بانکی پایانه گل و گیاه عباس آبادعضو کمیسیون کشاورزی ،‌ آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت که‌ سرمایه گذار پایانه گل و گیاه شمال کشور در عباس آباد بخشی از تسهیلات دریافتی را در جای دیگری مصرف کرده است .

 شمس الله شریعت نژاد روز شنبه(27 خرداد 1396) در نشست شورای اداری شهرستان عباس آباد افزود :‌ طبق بررسی های به عمل آمده مجری این طرح و سرمایه گذار آن حدود حدود 670 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده که حدود 30 میلیارد ریال آن بلاعوض بوده است.

وی ادامه داد :‌ با گذشت حدود 12 سال از آغاز کلنگ زنی ، این طرح هنوز به سرانجام نرسیده برای این که سرمایه گذار بخشی از این تسهیلات بانکی را در بخش های دیگری هزینه کرده که چنین رویه ای خیانت به مردم شمال کشور بویژه تولید کنندگان و گلخانه داران گل و گیاه در این مناطق است.

شریعت نژاد گفت : ‌نکته مهم تر این که سرمایه گذار با این که به تعهداتش عمل نکرده ، بدون اطلاع برای این پایانه سهامدار گرفته است و چنین رویه ای نیز خلاف قانون و خیانت است.

عملیات اجرایی ساخت پایانه گل و گیاه شمال کشور سال 1384 در بیش از 10 هکتار زمین و زیربنای حدود 60 هزار متر مربع با حضور وزیر وقت بازرگانی در منطقه ' اسبچین ' عباس آباد آغاز شد و هنوز به بهره برداری نرسیده است .

طبق وعده ای که مسئولان وقت در آئین کلنگ زنی داده بودند ، قرار بود این پایانه در مدت حدود 2 سال به بهره برداری برسد .

سه تالار بورس، نمایشگاه دایم گل و گیاه، کارخانه تولید نهالچه های گل و گیاه، سردخانه 60 هزار تنی، بازار بورس گل و گیاه، دانشگاه، بانک، گمرک، اداره استاندارد، قرنطینه گل و گیاه، مرکز بذر و نهال، تالار حراج، مرکز تخلیه و بارگیری و دسته بندی ، اتاق بازرگانی، دفاتر اداری دولتی، هشت هزار مترمربع فضای گلخانه ای، هتل و مرکز تفریحی و گردشگری با پیست اسب سواری و سامان دهی چشمه ای برای جذب گردشگر از بخش های مختلف این طرح ملی بوده است.

نماینده مردم شریف شهرستان های عباس آباد ، تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی گفت :‌ برای تعیین تکلیف وضعیت این طرح پی گیری های فراوانی انجام شد و بتازگی نیز از وزیر جهادکشاورزی در این حوزه درخواست کمک شده که متاسفانه هنوز این پی گیری ها نتیجه نداده است.

تامین امنیت سرمایه گذاری در کنار حفظ بیت المال

شریعت نژاد یکی از اساسی ترین راههای برون رفت از مشکلات اقتصادی در کشور را تامین امنیت برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی معرفی و تاکید کرد که در کنار این مهم باید بیت المال هم حفظ شود .

وی افزود :‌ جذب سرمایه گذار به ویژه سرمایه گذار خارجی و ایجاد رقابت نقش کمک کننده ای در حل مشکلات و معضل بیکاری در کشور دارد و چنین اقداماتی در حقیقت گامی به سوی تحقق سیاست های دولت تدبیر وامید است.

گزارش تصویری افتتاح ساختمان جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان عباس آباد


افتتاح ساختمان جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان عباس آباد همراه با نمایش آثار هنری هنرمندان شهرستان با حضور شریعت نژاد نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی ، هاشمی فرماندار شهرستان عباس آباد ، احمدی قائم مقام  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولین و هنرمندان شهرستان

گزارش تصویری دیدار شمس اله شریعت نژاد با ورزشکاران بخش کلارآباد در سالن آمفی تئاتر شهرداری کلارآباد


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن،رامسر و عباس آباد با ورزشکاران بخش کلارآباد در سالن آمفی تئاتر شهرداری کلارآباد نشست و دیدار داشتند.

گزارش تصویری بازدید شمس اله شریعت نژاد از ساختمان مسکن مهر شهرستان عباس آباد


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی به همراه صفری معاون فرماندار شهرستان عباس آباد،شرجپور بخشدار مرکزی شهرستان عباس آباد و اشکوری رئیس بنیاد مسکن شهرستان عباس آباد و هیئت همراه از ساختمان مسکن مهر شهرستان عباس آباد بازدید به عمل آوردند.
در این بازدید خانواده های متقاضی مسکن مهر که سالیان سال چشم انتظار خانه دار شدن هستن نیز حضور داشتند.
در پایان مجری طرح متعهد شد که بلوک 4و5 را در دی ماه تحویل و الباقی بلوکها را هم تا پایان سال تحویل نماید.

حضور شمس اله شریعت نژاد در جلسه شورای روستاهای شهرستان عباس آباد


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد درمجلس شورای اسلامی در جلسه شورای روستاهای شهرستان عباس آباد حضورپیدا کردند.
شمس اله شریعت نژاد بیان کرد: نباید شرایط برای افراد مهیا شود تا مورد تهمت قرار بگیرند و شماها مشکلات را به من منعکس کردید و بنده هم به دستگاهای بالا گزارش دادم و در خیلی ازموارد کارها انجام شد و باید همگی دست به دست هم بدهیم تامشکلات حل شود و موانع مرتفع گردد.
درا بتدای این جلسه نیز تعدادی از شوراها به نمایندگی ازشوراهای روستاها گزارش و مشکلات رامطرح کردند.

گزارش تصویری بازدید شمس اله شریعت نژاد از دهیاری روستای دانیال شهرستان عباس آباد


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن،رامسر و عباس آبادبه همراه مهندس پورعلی رییس شورای اسلامی شهرستان عباس آباد در دهیاری و شورای اسلامی روستای دانیال از بخش سلمانشهر حضور پیدا کردند.

گزارش تصویری بازدید شمس اله شریعت نژاد از دهیاری روستای یالبندان شهرستان عباس آباد


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن،عباس آباد و رامسر درخانه ملت به همراه بخشدار بخش کلار در شورای اسلامی و دهیاری روستای یالبندان حضور پیداکردند.

شمس اله شریعت نژاد : باید نگاه به نیروی کار را تغییر دهیم و به جای مدرک گرایی به هنرگرایی بپردازیم.


شمس اله شریعت نژاد : باید نگاه به نیروی کار را تغییر دهیم و به جای مدرک گرایی به هنرگرایی بپردازیم.
شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی ، صبح امروز در هنرستان فنی حرفه ای شهید دستغیب عباس آباد در بین دانش آموزان و کارکنان این هنرستان حضور یافت.
ایشان ضمن تسلیت وفات رسول مکرم اسلام و شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا (ع) گفت: در چندسال اخیر در بحث آموزش عالی متأسفانه کمیت جایگزین کیفیت شده است. تعداد دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و تبدیل شدن این مراکز به بنگاه های اقتصادی و مدرک گرایی در جامعه باعث ضعف بنیه علمی کشور شده است.
وی در ادامه با اشاره به اوضاع بد اقتصادی کشور و کم شدن سطح در آمدهای دولت گفت : آموزش و پرورش حدود چهارهزارمیلیارد تومان به معلمان خود بدهکار است که امید می رود با رفع تحریم ها و بازگشت دارایی های بلوکه شده شاهد حل این مشکل باشیم.

پیام تسلیت شمس اله شریعت نژاد به مناسبت شهادت سردار شهید محرمعلی مرادخانی


متن پیام شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن،رانسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت سردار شهید محرمعلی مرادخانی موجب تاثر و اندوه اینجانب گردید.

این شهید بزرگوار که پس از سالها مجاهدت و پاسداری از آرمانهای مقدس اسلام عزیز و نبرد با مظاهر کفر و نفاق، شربت شیرین شهادت را نوشید و به خیل کاروان شهیدان انقلاب اسلامی پیوست، از مجاهدان فی سبیل الله بود که شهادت را فخر خود می دانست و چه نیکو در حراست از حرم اهل بیت علیهم السلام و هنگام ماموریت مستشاری برای تقویت جبهه مقاومت اسلامی به آرزوی خود رسید.

گزارش تصویری دیدار شمس اله شریعت نژاد از ستاد فرماندهی مرزبانی شهرستان عباس آباد


دیدار شمس اله شریعت نژاد به همراه جمعی ازمسئولان شهرستانی از ستاد فرماندهی مرزبانی شهرستان عباس آباد

گزارش تصویری بازدید شمس اله شریعت نژاد از نیروی انتظامی شهرستان عباس آباد


 

بازدید شمس اله شریعت نژاد به همراه جمعی ازمسئولان شهرستانی با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان عباس آباد

 

 

حضور شمس اله شریعت نژاد در مزار شهدا و بر سر مزار حجت الاسلام شهید ابوالقاسم رزاقی


حضور شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن،رامسر و عباس آباد در مزار شهدا و بر سر مزار حجت الاسلام شهید ابوالقاسم رزاقی نماینده مردم و ادای احترام به این شهید والامقام به مناسبت روز مجلس

حضور شمس اله شریعت نژاد در امامزاده سید عبدالوافی کلارآباد بمناسبت اربعین حسینی


حضور شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن،رامسر و عباس آباد امروز چهارشنبه 11 آذر 94 در امامزاده سید عبدالوافی کلارآباد بمناسبت اربعین حسینی

بازدید شمس اله شریعت نژاد از اداره بهزیستی شهرستان عباس آباد


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن ،رامسر و عباس آباد در خانه ملت از اداره بهزیستی شهرستان عباس آباد بازدید کردند.
شریعت نژاد عنوان کرد:اگر کسی در کارش عاشق نباشد موفق نیست و باید از افراد متخصص و با تجربه استفاده کند.باید شرایطی فراهم شود تا هیچ خانواده معلول نداشته باشد.وی افزود: باید به روزی برسیم که این سازمان هیچ مشکلی نداشته باشد و همه با هم برای ارتقای سطح ادراه بهزیستی تلاش کنیم.
در ابتدای این دیدار درویش رئیس اداره بهزیستی شهرستان عباس آباد گزارشی از زیر مجموعه و مددجویان تحت پوشش این اداره ارائه نمودند.