با حضور شریعت نژاد دو حلقه چاه آب شرب شهری با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد ریال در شهرستان عباس آباد افتتاح شد


 

با حضور دکتر شریعت نژاد و  معاون امور عمرانی استاندار مازندران ، به منظور تامین آب شرب شهرهای سلمانشهر و کلارآباد ، دوحلقه چاه آب شرب شهری با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد ریال در شهرستان عباس آباد افتتاح شد .

نماینده مردم شهرستانهای تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاحیه پروژه آبرسانی به شهرهای کلارآباد و سلمانشهر عنوان کرد : با وجود نعمتهای فراوان منابع آبی  در مازندران، کمبود آب زیبنده استان ما  نیست

همزمان با هفتیمن روز از دهه مبارک فجر، طرحهای آبرسانی به شهرهای  سلمانشهر و کلارآباد با حضور دکتر شریعت نژاد نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،معاون عمرانی استاندار، فرماندار  ، مدیرعامل و معاون شرکت آبفاشهری مازندران و جمعی از  مسئولان شهرستانی به بهره برداری رسید وبیش از 12 هزار خانوار ازنعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند.

دکتر شمس اله شریعت نژاد در آیین  با اشاره به شرایط بسیار خوب استان بویژه غرب استان مازندران در خصوص   تامین منابع آبی اظهار داشت : با عنایت به اینکه در استان مازندران  نعمتهای فراوان منابع آبی وجود دارد ، کمبود آب زیبنده استان ما  نیست .

نماینده مردم شهرستانهای تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی همچنین اظهار داشت : موضوع آب برای مردم غرب مازندران یک تژادی غم انگیز است ، چرا که در تابستان مشکل کم آبی داریم و در پاییزبا آب گرفتگی که منجر به سیل و سیلاب می شود همراه هستیم  . بنابر این آنچه که مهم است باید یک مدیریت قوی در بحث مهندسی آب رودخانه ها و تامین آب شرب داشته باشیم .

 وی با خواستار مدیریت و مهارآبهای سطحی به ویژه رودخانه ها شد وگفت: باید تلاش کنیم تامین آب از طریق سدها صورت گیرد در همین راستا مطالعه احداث سه سد در منطقه در حال انجام است.

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 51

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید