دکتر شمس اله شریعت نژاد در همایش بزرگ مدرسه،خانواده و تربیت موثر فرزندان در عباس آباد


نماینده مردم عباس آباد ، تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی : حضور خانواده ها برای آموزش و پرورش نیز یک فرصت است و مدیران مدارس از این فرصت طلایی د رجهت رفع نیاز های آموزشی و پرورش نمایند است .

دکتر شمس اله شریعت نژاد در جمع هزار نفری خانواده های سلمانشهری با تقدیر از برنامه ریزی آموزش و پرورش عباس آباد جهت همراهی خانواده ها در اجرای طرح و برنامه افزود:برنامه های آموزش و پرورش به جهت تاثیرگذاری در روند تحصیلی دانش آموزان نیاز به مشارکت همه نهادهای تاثیر گزار به خانواده ها است .

دکتر شریعت نژاد افزود:معلمان به عنوان متولیان تعلیم و تربیت نقش به سزایی در تحقق اهداف و برنامه های ابلاغی دارند اما این به تنهایی کافی نیست چرا که بخش عمده ای از زمان تربیت در اختیار خانوا ده هاست و این مهم نقش و ضرورت همدلی و همراهی در این مسیر عظیم را بیشتر می کند .

نماینده مردم عباس آباد ، تنکابن و رامسر درمجلس شورای اسلامی  ادامه داد : حضور خانواده ها برای آموزش و پرورش نیز یک فرصت است و مدیران مدارس از این فرصت طلایی د رجهت رفع نیاز های آموزشی و پرورش نمایند است .

دکتر شریعت نژاد افزود: خانواده ایرانی به تربیت فرزندان خود ارزش قائل است و برای تربیت نسل برتر وارزشی آینده شرکت در جلسات مدرسه را به عنوان یک فرصت غنیمت می شمارد.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 69

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید