شریعت نژاد: جبران خسارات سنگین وارد شده به کشاورزان نیازمند توجه ویژه است/غرب مازندران چوب گردشگری بودن خود را می خورد


' شمس الله شریعت نژاد ' نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس در نهمین نشست شورای اداری شهرستان رامسر در کانون شهید سلیمان نژاد، افزود: غرب مازندران و رامسر قطب کشاورزی بوده، زمانی به خاطر کشاورزی صنایع در آن مستقر نشد و امروز نیز چوب گردشگری بودن را می خورد.

وی ادامه داد: سال گذشته در اثر برف خسارت های زیادی به مردم وارد شد، صنعت گردشگری هم که اینجا وجود ندارد و درآمد مردم عمدتا از راه کشاورزی بوده و آنهایی که از گردشگری نان می خورند، تعدادشان اندک است.

شریعت نژاد اظهار داشت:از مزیت های شهرستان رامسر بحث گردشگری سلامت بوده و زمانی نیز بیمارستان رامسر در غرب مازندران و شرق گیلان حرف اول را می زد و باید دوباره این ظرفیت شکوفا شود.

نماینده رامسر، تنکابن و عباس آباد اظهار داشت: رامسر زمانی در حوزه سلامت شاگرد اول بود و باید این مزیت شکوفا شود ، باید در غرب مازندران و رامسر با توجه به موقعیت ممتاز گردشگری به این مهم توجه شود.

این نماینده مجلس ضمن اشاره به وجود 2 دانشگاه علوم پزشکی در استان مازندران، افزود: این 2 دانشگاه فقط برای ساری و بابل نیست بلکه متعلق به کل استان مازندران است و باید کمک کنند تا امکانات و اعتبارات به منطقه بیاید.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 51

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید