گزارش تفحص از سازمان چای امروز در کمیسیون کشاورزی مجلس نهایی می‌شود


رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان چای در مجلس،گفت: گزارش نهایی تحقیق و تفحص از سازمان چای امروز با حضور اعضای هیئت تحقیق و تفحص در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس ارائه و بعد از بررسی و تائید در این کمیسیون برای قرائت در صحن علنی در دستور کار مجلس قرار می گیرد.
شمس الله شریعت نژاد درباره نهایی شدن تحقیق و تفحص از سازمان چای، گفت: گزارش کامل تفحص از سازمان چای امروز در کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس ارائه و در صورت جمع بندی در این کمیسیون برای قرائت در صحن علنی مجلس در نوبت قرار می گیرد.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به سوختن بسیاری از باغات چای به علت خشکسالی ،تصریح کرد: امسال خشکسالی در شمال کشور خیلی جدی بود و بسیاری از باغات چای سوخته و خسارت دیده اند.

شریعت نژاد افزود: تا کنون از میزان خسارتهای وارد شده به باغداران برآوری نشده است اما نمایندگان استانهای شمالی پیگیر انجام اقدامات حمایتی از کشاورزان خسارت دیده هستند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با توجه به اینکه باغات چای در مناطق مرتفع و شیب دار واقع شده است و این باغات مجهز به سیستم آبیاری تحت فشار نیستند خسارت خشکسالی نسبت به سال گذشته بیشتر است بنابراین حمایت از این کشاورزان باید در دستور کار دولتمردان قرار گیرد.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 163

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید