شریعت نژاد: دولت تدبیر و امید با شفافیت عمل می کند/مشکلات اقتصادی دولت از ادوار گذشته به ارث رسیده است


'شمس الله شریعت نژاد ' در جمع خبرنگاران در غرب مازندران، افزود: اینکه دولت تصمیم گرفت پروژه های عمرانی جدید تعریف نشود، اقدامی حساب شده و پسندیده است.

وی تاکید کرد: این اقدام نشان داد که دولت با اجرای پروژه های نیمه تمام که هزینه های بسیاری را بر بیت المال تحمیل کرده و به پایان نرسیده، قصد ندارد اصل را فدای فرع کند.

نماینده رامسر، تنکابن و عباس آباد در ادامه خاطرنشان کرد: دولت با مشکلاتی در عرصه اقتصادی مواجه است که از ادوار گذشته به ارث رسیده و این موضوع باید از طریق رسانه ها به خوبی برای مردم تبیین شود.

شریعت نژاد تاکید کرد: اینکه چرا دولت مجبور است قانون هدفمندی یارانه ها را به طور ناقص اجرا کند و در صورت هر تصمیمی درباره آن آثار اجتماعی به دنبال خواهد داشت، باید به اطلاع مردم رسانده شود.

این نماینده مجلس در ادامه شجاعت، سنت شکنی و تصمیمات جدی را انتظارات مردم از دولت تدبیر و امید دانست و گفت: اصحاب رسانه باید زمینه های تحقق این سه امر مهم را فراهم آورند.

شریعت نژاد با تاکید بر ضرورت آسیب شناسی علل عقب ماندگی استان مازندران، آن را کلید توسعه استان ذکر کرد و گفت: مازندران استانی مستعد است اما بهره برداری درست از این ظرفیت ها صورت نگرفته و به صورت کارآمد عمل نشده است.

وی هرگونه سهم خواهی در استان را کاری ناپسند ذکر کرد و گفت: برخی با فراموش کردن مسایل ملی و پرداختن صرف به مسایل منطقه ای و محلی به دنبال سهم خواهی بوده اند، باید سهم خواهی های بیهوده را کنار بگذاریم زیرا نگاه های تنگ نظرانه از دلایل اساسی عقب ماندگی استان مازندران است.

شریعت نژاد با تاکید بر اینکه سیاسی کاری استان مازندران را عقب نگه داشته، گفت: استاندار فعلی فردی اجرایی و پایبند به اصول و عمل گراست که این خصوصیات می تواند توسعه استان را به همراه داشته باشد.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 275

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید