شمس الله شریعت نژاد : واقعه طبس، تاریخی ترین نماد ناکامی نظامی امریکا در برابر ایران اسلامی


شمس الله شریعت نژاد، با اشاره به فرا رسیدن سالروز وقوع حادثه طبس، گفت: بروز این حادثه نشان دهنده عجز و ناتوانی آمریکا در برابر قدرت و عزم خداوند و انقلاب بر گرفته از اسلام بود.

 

نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد  در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه واقعه طبس نماد شکست پذیری آمریکا در دنیا تلقی می شود، افزود: از آغاز پیروزی انقلاب، آمریکایی ها مخالفت ها همه جانبه خودشان را با مردم و انقلابیون اعلام کردند، زیرا آن ها در صال با ایدوئولوزی انقلاب اسلامی مخالف بوده و آن را مغایر با منافع خود در منطقه می دانستند.

 

وی در تشریح بروز واقعه طبس، گفت: پس از تسخیر لانه جاسوسی، ارتش آمریکا با برنامه ریزی دقیق و با هزینه کرد اعتبارات بسیار، برای آزادسازی گروگان‌ها به طبس آمد، اما در نهایت طوفان شن با دستور خداوند متعال، این عملیات ویژه را به شکست کشانید و ۸ تن از نظامیان آمریکایی در این واقعه کشته شدند.

 

این نماینده مردم در مجلس ، با اعلام اینکه ارتش تا دندان مسلح و مجهز آمریکا در جریان واقعه طبس عملا در برابر دست توانای الهی تحقیر و تضعیف شد، تصریح کرد: معجزه طبس سیلی محکمی بر صورت آمریکا به عنوان سردمدار کشورهای استکباری بود و ارتش آمریکا تا چند در پی این حادثه در بهت و حیرت بود.

 

حادثه صحرای طبس یک حادثه به یادماندنی است که در روز ‌5 اردیبهشت سال ‌1358در منطقه ای از صحرای طبس اتفاق افتاد که در این حادثه که نمودی از قدرت بی‌همتای خداوند برای شکست دشمنان ایران و اسلام بود، نظامیان آمریکا با تجهیزات آن همگی با قدرت خداوند نابود شدند.

 

شریعت نژاد در پایان ضمن گرامیداشت پنجم اردیبهشت ماه و یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و نیز خاطره شهید والامقام این واقعه بزرگ و همه شهدای انقلاب، امیدوارم ملت سرافراز ما با ادامه راه شهدای عزیز، تحت منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، حضرت آیت ا... خامنه ای (مدظله العالی)، در راستای آرمان های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران به حرکت متعالی و امیدبخش خود ادامه دهند.

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 0

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید