شریعت نژاد تاکیدکرد: ارائه تسهیلات کم بهره برای باغات راهکاری برای بهبود وضعیت کیوی کارانعضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس،گفت:افزایش کانتینرهای سردخانه دار و ارائه تسهیلات کم بهره برای بازسازی باغات عواملی برای حضور پرقدرت تولیدکنندگان در چرخه تولید کیوی در کشور به شمارمی آید.
 
ارائه تسهیلات کم بهره برای باغات راهکاری برای بهبود وضعیت کیوی کاران

شمش الله شریعت نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره  بهبود وضعیت کیوی کاران در بازار کشاورزی، گفت: بهبود وضعیت کیوی کاران به نوعی با ارائه تسهیلات کم بهره برای افزایش تولید محصول عجین شده است؛بنابراین دولت باید با برنامه ریزی اصولی کشاورزان را یاری دهد که به نحوکارشناسی شده و اقتصادی چرخه تولید را به حرکت  درآورند.

 

نماینده مردم شریف تنکابن،رامسرو عباس آباد در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه صادرات کیوی و فرهنگ سازی برای مصرف داخلی از راهکارهای  اساسی برای بهبود وضعیت  کشاورزان تلقی می شود،تصریح کرد:پرداخت مشوق های صادراتی برای صادرات کیوی به بازارهای کشاورزی بین المللی از محورهای دیگری  است که می تواند وضعیت کشاورزان را در  این زمینه بهبود ببخشد.

 

وی ادامه داد:پشتیبانی دولت به منظور تسهیل و کاهش تعرفه های صادراتی درکنار ایجاد مشوق صادراتی از عواملی است که می تواند فضا را برای صادرات بهینه کیوی به  بازارهای بین الملی را مهیاکند.

 

شریعت نژاد،افزود:پیامد مثبت شناسایی بازارهای خارجی و تلاش درجهت اتخاذ سیاست های بین‌المللی با ثبات را می توان در افزایش  صادرات کیوی در عرصه بین المللی جستجوکرد.

 

 وی ادامه داد:تامین مکفی کانتینرهای سردخانه دار وحمل از طریق دریا نیز از دیگرمولفه های مطمئن برای تقویت بازار صادراتی کیوی است.

 

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه ارائه تسهیلات کم بهره برای بازسازی باغات برای  بهبود وضعیت کیوی کاران در دستورکارقراربگیرد،یادآورشد:توسعه صادراتی کیوی با توجه به کیفیت و نوع تولید محصول می تواند راهگشای  وضعیت اقتصادی کشاورزان باشد./


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 0

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید