دعوت شریعت نژاد برای حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن 1395وَالْفَجْــــرِ وَلَيَالٍ عَشْرٍ وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ

امت آگاه و ملت شریف ایران اسلامی؛ 22 بهمن یوم الله وحدت‌آفرین انقلاب شکوهمند اسلامی ملت آزاد و سرافراز ایران است و امروز با گذشت سی و هشت سال از خیزش عظیم ملت ایران در مقابله با استکبار و احیای ارزش های اسلامی شاهدیم که شجره طیبه انقلاب اسلامی در پرتو انفاس قدسی باغبان بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و خلف شایسته آن مرد الهی، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همچون درختی تنومند به ثمر نشسته و این ملت در صحنه های گوناگون و در مسیر انقلاب و آرمان های الهی همچنان بالنده و پر صلابت و پابرجا ایستاده است.

در همین راستا ملت فهیم ایران با تمام فتنه‌انگيزي و دروغ‌‌افکني دشمنان اسلام، انقلاب و رهبر عظیم‌الشان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) مبارزه کرده  و از همه‌ی حقوق مسلم خویش در عرصه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، دستاوردهای بزرگ علمی و فناوری و دست‌یابی به عموم دانش ها دفاع کرده، اين امانت الهي را به عصر حضور امام عصر (عج) خواهند سپرد.

دهه مبارک فجر و بیست و دوم بهمن متعلق به امام بزرگوار (ره)، شهدا و ملت بزرگ ایران است. ملت ایران  با تمام قوا در میدان دفاع از ارزش‌های بلند انقلاب و حمایت از منویات مقام معظم رهبری حاضرند و عاقلانه و مدبرانه این مسیر افتخار آفرین را ادامه می‌دهند.

بر این اساس بار دیگر از مردم همیشه در صحنه استان مازندران به ویژه مردم فهیم و قدرشناس شهرستانهای تنکابن،امسر و عباس آباد كه همواره در مسیر پیشرفت و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برمی‌دارند، می‌خواهیم تا با حضور حماسی، آگاهانه، انقلابی، پرشور و گسترده خود در صفوفی متحد و یكپارچه در راهپیمایی مردمی یوم‌الله 22 بهمن ماه ؛ وحدت و اقتدار ملی خود را به منصه‌ ظهور رسانده و با حضور گسترده خود بار دیگر برگ زرین دیگری در تاریخ مردم ایران به ثبت برسانند.

 

شمس اله شریعت نژاد

نماینده مردم شریف شهرستانهای تنکابن،رامسر و عباس آباد

 عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی ، تلفیق بودجه و برنامه ششم توسعه در مجلس شورای اسلامی


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 0

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید