شریعت نژاد: ماه رمضان ماه رافت عطوفت و ماه مهربانی خداوند است


نماینده مردم شهرستانهای عباس آباد، تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی در ضیافت افطاری خانواده بهزیستی شهرستان عباس آباد گفت: ماه رمضان ماه رافت، عطوفت و مهربانی خداوند است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عباس آباد دکتر شریعت نژاد در ضیافت افطاری خانواده بهزیستی که در مجتمع خدمات بهزیستی غیر دولتی هدف این شهرستان برگزار شد ضمن تقدیر از حسن تدبیر مدیریت مجتمع و همکارانشان در برپایی این مراسم اظهار داشت : ماه مبارک رمضان ماه رافت، عطوفت و مهربانی خداوند باریتعالی بر بندگان می باشد. ماه خودسازی است و فرصتی است تا اینکه خود را بهتر بشناسیم و این باور را داشته باشیم که این فرصت ها وجود ندارد یا بندرت بوجود می آید. بنابراین قدر این فرصت ها را بدانیم و از لحظه لحظه این ماه پر خیر و برکت استفاده کافی را ببریم. ­

نماینده مردم شهرستانهای عباس آباد، تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شعر بنی آدم آعضای یکدیگرند... عنوان کرد: رسالت اصلی همه ائمه معصومین و کتب آسمانی بر این بوده و هست که ما انسانها همیشه به نقطه اوج انسانیت و آدمیت باشیم و در این مسیر نوعدوست باشیم و کمک به همنوعان را بعنوان یک وظیفه بدانیم، اهل خیرات باشیم و از خدا بخواهیم که روشهای کمال و رافت را به ما عطا کند.

گفتنی است مجتمع خدمات بهزیستی غیر دولتی هدف در مهرماه سال 92 تاسیس و تحت پوشش قراردادن 200 پرونده توانبخشی معلولین در مرکز شهرستان فعالیت دارد.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 449

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید