شریعت نژاد: عملکرد بنیاد علوی تحقیق و تفحص می شود


شمس الله شریعت نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن انتقاد بر عملکرد بنیاد علوی درباره واگذاری سند مالکیت به مردم اظهار داشت: از سه دهه پیش تاکنون در شمال کشور و غرب مازندران به دلیل ادعای نهادهایی چون بنیاد علوی و اداره اوقاف، برای اخذ سند مبالغ هنگفتی از متقاضیان املاک دریافت می شود.

وی گفت: به منظور تحقیق و تفحص از عملکرد بنیاد علوی طرحی را تنظیم کرده و پس از اخذ موافقت و امضای بیش از 150 نماینده محترم مجلس طرح مذکور جهت پیگیری به مجلس شورای اسلامی تقدیم شد.

نماینده مردم تنکابن ،رامسر وعباس آباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه از اقامه طرح تحقیق و تفحص از عملکرد وزیر جهاد کشاورزی نیز خبر داد.

وی بی تفاوتی نسبت به کشاورزانی که در برف سنگین بهمن ماه 92 دچار خسارات سنگینی شده بودند را علت  علت اصلی تنظیم طرح تحقیق وتفحص از وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد و اظهار داشت: توزیع کود شیمیایی تقلبی و عدم بازاریابی مناسب جهت فروش محصولات تولید شده توسط کشاورزان به عنوان دیگر موارد ضعف وزارت کشاورزی موجب شد.

سریعت نژاد افزود: از 35 نماینده حاضر در کمسیون کشاورزی مجلس 15 نماینده با پیشنهاد بنده مبنی بر تحقیق وتفحص از وزیر کشاورزی موافقت کردند.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 461

نظرات این مطلب :

avatar
# نظر : 1

حسن مومني

تاریخ : 19 آبان 1393 11:32
با تقدير و تشكر از جناب دكتر شريعت نژاد،نسبت به پيگيگيري مشكلات مردم در شمال مازندران درباره واگذاري سند مالكيت از سه دهه پيش تا به حال(انتقاد از عملكرد بنياد علوي)،نتيجه ي تلاشهاي حضرتعالي چه شد؟
----------------------------------------------
پاسخ:
آیین نامه اجرایی اصلاح شد.براساس این اصلاحیه، زمین های روستایی تا 400 متر مربع و زمین های شهری تا 250 متر مربع به صورت رایگان و مابقی تا 10 درصد قیمت محاسبه می شود.

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید