شریعت نژاد در برنامه مناظره شبکه یک سیما: زور ما نباید به آدم های بیچاره برسد/ باید با زمین خوارانی که بعضا از پشتوانه سیاسی برخوردارند، برخورد کنیم


شمس الله شریعت نژاد، نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس آباد و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع "دلایل تخریب جنگلها و منابع طبیعی"  در برنامه زنده مناظره شبکه یک سیما گفت : اگر انسان ها تصمیم های خودخواهانه بگیرند نمی توانند مدیریت صحیحی در زمینه اداره منابع طبیعی داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه سهم دولت ها در تخریب منابع طبیعی و جنگلها بیش از 80 درصد است ، افزود : این مهم از بی تدبیری ها و قضاوت های نادرست نشات می گیرد.

شریعت نژاد اظهار کرد :مدیریت بخش منابع طبیعی در تمامی کشورهای دنیا با دولت هاست . اگر دربخشی از موضوع ها کوتاهی صورت بگیرد تخریب اتفاق می افتد .

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در حال حاضر فقیرترین آدم ها در دل منابع طبیعی زندگی می کنند و کمترین تسهیلات و در مقابل بیشترین نرخ بیکاری نیز مربوط به آنهاست.

وی خاطر نشان کرد: تا قبل از سال 69، شمال کشور را از سرمایه گذاری در صنعت محروم کردیم لذا امروز شاهد چنین اتفاقی هستیم .

شریعت نژاد گفت: زور ما نباید به آدم های بیچاره برسد بلکه باید با زمین خوارانی که بعضا از پشتوانه سیاسی برخوردارند ، برخورد کنیم. باید به دنبال برخورد با مدیرانی باشیم که با تصمیمات غلط خود عملکرد مناسب یک بخش را زیر سوال برده اند.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 477

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید