شمس اله شریعت‌نژاد در تذکر شفاهی:مردم مازندران چشم‌انتظار اجرای مصوبات سفر هیات دولت هستند+فایل صوتی


 

شمس اله شریعت‌نژاد در تذکر شفاهی:
یکشنبه   ۱۳۹۴/۰۹/۲۹  
مردم مازندران چشم‌انتظار اجرای مصوبات سفر هیات دولت هستند


نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس‌آباد در مجلس بر ضرورت تسریع در اجرای پروژه‌های سفر هیات دولت به استان مازندران تاکید کرد.


شمس‌الله شریعت‌نژاد در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود، گفت: به رئیس جمهور درخصوص تامین فوق‌العاده مرزی به همه مشمولان آن و جلوگیری از پرداخت‌های سلیقه‌ای که اعتراضات عمده حقوق‌بگیران در شهرستان‌های مرزی تنکابن،‌ رامسر و عباس‌آباد را فراهم کرده تذکر می‌دهم.


نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی، افزود: درخصوص تسریع در اجرای پروژه‌های سفر هیات دولت‌ تذکر می‌دهم زیرا مردم هنوز چشم‌انتظار اتمام این پروژه‌ها هستند.

 

وی با تذکر به وزیر جهاد کشاورزی، گفت: درخصوص اعمال قانون تسری فوق‌العاده پرداخت دامپزشکان که در مقایسه با پزشکان عمومی محروم مانده‌اند‌ اقدام عاجل صورت دهید.

شریعت‌نژاد در ادامه خطاب به وزیر کشور، افزود: با وجود تذکرات متعدد هیچ اقدامی از سوی شما درخصوص جلوگیری از ریزش پل‌های در معرض تخریب که تعداد آنها نیز کم نیست، صورت نگرفته است، در این‌خصوص اقدامات لازم را انجام دهید.

وی در تذکر بعدی خود به وزیر راه و شهرسازی، تصریح کرد: درخصوص اصلاح حریم راه‌ها در شمال کشور به ویژه درغرب استان مازندران با وجود آنکه ضرورت اصلاح آن به تایید کارشناسان وزارتخانه مذکور رسیده است کم‌کاری می‌شود، بنابراین لازم است وزیر پیگیری‌های لازم را در این‌خصوص داشته باشد.


نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی در تذکر به روسای سه قوه گفت: فشار مضاعف سازمان بازرسی استان مازندران آن هم در آستانه انتخابات مورد اعتراض جدی شورای اسلامی روستاها، دهیاری‌ها، مردم و مسئولان دستگاه‌های مختلف است که می‌بایست از آن جلوگیری شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس نهم در پایان به وزیر نیرو درخصوص تسریع احداث پست 63 شهرستان عباس‌آباد که موجبات تقویت ولتاژ برق منطقه را فراهم خواهد کرد، تذکر داد.

 

دانلود فایل صوتی تذکر شفاهی

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 0

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید