شریعت نژاد: عباس آباد فقط اسمی از شهرستان دارد/ غرب مازندران از دیگر مناطق عقب مانده تر است


نماینده مردم تنکابن، عباس آباد و رامسر در مجلس با بیان اینکه شمال کشور و غرب مازندران ویژگیهای منحصربفردی دارد، گفت: استانهای ساحلی کشور، عقب افتاده هستند.
به گزارش خبرنگار مهر، شمس الله شریعت نژاد پیش از ظهر پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان عباس آباد گفت: در این میان، غرب مازندران از دیگر مناطق عقب مانده تر است و هیچ پروژه ملی در غرب مازندران نداریم.
وی اظهار داشت: همه آنچه که از طرحهای ملی به استان مازندران تخصیص یافته، دو یا سه پروژه سد سازی است و در غرب مازندران، حتی یک پروژه ملی نداریم.
وی عنوان کرد: پنج هزار و 500 میلیارد ریال کل پروژه عمرانی استان است درحالی که مردم مازندران، بیشترین رای را به دولت تدبیر و امید داده اند و مردم به عقیده و رویکرد دولت باور داشته اند.
شریعت نژاد با انتقاد از عملکرد اوقاف و امور خیریه بیان داشت: اداره اوقاف بلای جان مردم شهرستان شده است، زیرا از وقتی که اوقاف در این شهرستان مستقر شده است، فقط به دنبال زمین های مردم است.

 

فاضلابها روانه دریا می شود
این نماینده مجلس به مشکل فاضلاب اشاره و اضافه کرد: فاضلاب ها به دریا می ریزد و انتهای همه لوله های فاضلاب به دریا وصل شده است.
وی عنوان کرد: یک ساختمان بیمارستان 50 تختخوابی چه پروژه ای است که برای نظارت نیز باید از ساری کارها انجام شود، پس تکلیف فرمانداری ویژه شهرستان چیست، وقتی اختیار لازم داده نشود چه معنایی دارد.
شریعت نژاد یادآورشد: عباس آباد فقط اسمی از شهرستان دارد و یک سالن اجتماعات 200 نفره ندارد.
نماینده مردم شهرستانهای غرب مازندران در مجلس به وضعیت راههای منطقه اشاره و اضافه کرد: دو هزار و 500 میلیارد تومان طلب ما از بانکهای استان است.
وی عنوان کرد: یک پروژه گل و گیاه و مجتمع عظیم زاده بخش اعظمی از اعتبارات بانکی را بخود اختصاص داده اند و باید بررسی شود این افراد تحت چه عنوانی وام گرفته اند.
شریعت نژاد یادآورشد: پروژه گل و گیاه مربوط به مردم است و باید درباره این پروژه و مجتمع عظیم زاده برای مردم شفاف سازی شود.
وی افزود: هیچ نصیبی از آورده های رودخانه ها نصیب مردم نمی شود و فقط برخی افراد را حریص تر می کند و برخی کارخانه های ما از نظر سرمایه درگردش مشکل دارند.
شمس الله شریعت نژاد گفت: وضعیت آب شرب منطقه واویلاست و باید مسائل برطرف شود.
وی افزود: رویکرد بانکها سبب شده تا قبح ربا از بین رود و بهره بیش از 27 درصد کمر مردم را شکسته است و بانکها مترصد آن هستند که اقساط پرداخت نشود و اموال مردم را توقیف کنند.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 408

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید