شریعت نژاد:این منطقه گردشگری که سالانه پذیرای گردشگران زیادی است نیازمند توسعه راه‌ها و کمربندی و زیرساخت‌های گردشکری است


 

شمس الله شریعت نژاد عصر دوشنبه 20 مهرماه در دیدار وزیر اطلاعات با مردم شهرستان عباس آباد در مسجد جامع این شهر اظهار کرد:: این منطقه گردشگری که سالانه پذیرای گردشگران زیادی است نیازمند توسعه راه‌ها و کمربندی و زیرساخت‌های گردشکری است.

 

وی افزود: راه های عبوری این منطقه با توجه به اینکه در روزهای زیادی از سال از جمله تعطیلات زیر بار ترافیک قرار می گیرد، قدمت آنها به سال‌ها پیش بر می گردد.

 

نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این منطقه که قطب تولید گل و گیاه کشور محسوب می شود، از 10سال گذشته تاکنون حمایت دولت در این‌جا به نتیجه نرسیده ‌است.

 

وی ادامه داد: با جذب سرمایه‌گذار و هماهنگی بین دستگاه‌ها این منطقه برای احداث اسکله و پرورش ماهی در قفس از وضعیت مناسبی برخوردار است.

 

شریعت نژاد به ابتکار دولت در مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و افزود: کسی به دنبال مذاکره با آمریکا نیست و شعار مرگ بر آمریکا را داریم، دولت در تلاش است ثابت کند ایران به دنبال بمب هسته‌ای نیست، در حالی که غرب به دنبال منزوی کردن ایران بود، امروز با تدبیر دولت و مجلس این تبعات و فشارها کاهش خواهد یافت.

 

وی گفت: از دولت برای اشتغالزایی و رونق در تولید حمایت می کنیم.

 

http://www.abasabad.org/images/org/139407216316.JPG

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 0

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید