شریعت نژاد:شایعه جابه‌جایی استاندار مازندران کذب است


شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن ، رامسر  و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد مثبت استاندار مازندران، گفت: تغییر استاندار مازندران شایعه و کذب محض است.

شمس الله شریعت نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، اظهار داشت: افزود: طبق آخرین تماس‌ها و ملاقاتی که  با وزیر کشور داشتیم, به هیچ وجه قرار نیست استاندار مازندران تغییر کند.

وی افزود: جای تاسف است که در مازندران  این بحث‌ها مطرح که این امر موجب تزلزل در کارها می‌شود.

نماینده مردم شریف تنکابن ،رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه یکی از این  آفت‌ها این است که با کوچک‌ترین مشکلی به دنبال تغییر و تحول هستیم.

شریعت نژاد افزود: اگر آقای فلاح  نباشد, پس چه کسی باید باشد. آیا گزینه  بهتر سراغ داریم معمولا کسانی که این موضوع  را مطرح می‌کنند گزینه بهتر سراغ دارند.

وی گفت: استاندار مازندران سابقه خوب و طولانی در وزارت کشور, وزارت جهادکشاورزی و با این سابقه  استاندار مازندران شدند.

شریعت نژاد افزود: کسانی که  این موضوع  را مطرح می‌کنند یقینا می‌خواهند خود به یک نان و نوایی برسند و به فکر پیشرفت استان و یا مردم نیستند.

نماینده مردم شریف تنکابن ،رامسر و عباس آباد در خانه ملت گفت: آقای فلاح به عنوان نماینده عالی دولت در مازندران  باقی می‌مانند.

شریعت نژاد  گفت: اکنون باید با همدلی و وحدت  میان مردم و مسئولان به  فکر پیشرفت استان و منطقه در نهایت  کشور باشیم نه اینکه به دنبال شایع پراکنی میان مردم باشیم.

به گفته وی, درست نیست به جای آنکه  راه حلی برای موضوع پیدا کنیم, بیاییم صورت مسئله را پاک کنیم.

نماینده مردم شریف تنکابن ، رامسر و عباس آباد در خانه ملت گفت: توصیه ما این است که به منافع عموم و ملت بیندیشند و به نفع گروه و اشخاص خاصی کار نکنند.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 0

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید