شریعت نژاد : دستگاه قضا با متصرفان منابع طبیعی با جدیت برخورد کند


عضو کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی ،گفت : دولت در سایه هم افزایی با دستگاه قضا باید با افراد صاحب نفوذی که در ادوارگذشته اقدام به تصرف هکتارها از اراضی ملی کرده اند برابر قانون با آنان برخورد کند.

شمس الله شریعت نژاد در نشست شورای اداری شهرستان عباس آباد ، افزود : امروز نباید با این افراد سوء استفاده کننده در کشور مماشات کرد و نادیده گرفتن تخلفات آنان در حقیقت خیانت به بیت المال است.

وی با انتقاد از این که چرا با متصرفان اراضی قطعات 10 هکتاری جنگلی و جلگه ای در غرب مازندران از سوی مسوولان ذیربط برخورد نمی شود ، ادامه داد : این افراد کاملا شناسایی شده و متاسفانه با زد و بندهایی که در گذشته داشته اند اقدام به تصرف و ساخت و ساز دراین اراضی کرده اند که برخورد نکردن با آنان جای تامل دارد.

نماینده مردم شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی درادامه به اقدامات صورت گرفته در خصوص اصلاح آیین نامه بخشی از اراضی متعلق به بنیاد علوی در برخی از استان های کشور ، گفت : هنوز عده ای از مردم بویژه روستاییان اطلاعی از این موضوع نداشته و متاسفانه برای دریافت اسناد مالکیت با مشکل مواجه هستند که باید بخشداران ، اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران برای رشد آگاهی مردم نسبت به امتیازات این آیین نامه اصلاحی تلاش کنند.

شریعت نژاد همچنین به دیدار اخیر با معاون وزیر راه و شهرسازی برای اصلاح طرح حریم راه در برخی از مسیرهای ارتباطی این مناطق اشاره کرد و اظهارداشت : میزان حریمی که در برخی از راه ها از جمله عباس آباد - کلاردشت ، تنکابن - الموت در نظرگرفته شده کارشناسی نبوده و باید اصلاح شود که دراین حوزه وزیر راه و شهرسازی وعده داد تا به زودی این مشکل را برطرف کند.

وی با بیان آن مدت زمان پرداخت تسهیلات به خسارت دیدگان برف سال 92 در شعب بانکی غرب مازندران تا پایان شهریور ماه سال جاری ادامه دارد ، از بخشداران و مسوولان جهاد کشاورزی خواست تا دراین حوزه برای رشد آگاهی خسارت دیدگان با هدف دریافت تسهیلات بیش از پیش اطلاع رسانی کنند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی همچنین از سفر کاروان تدبیر و امید  بعد از ماه مبارک رمضان به مازندران خبرداد و گفت که مسوولان ادارات و دستگاه های اجرایی از هم اکنون اگر طرحی در حال اجرا یا نیمه کاره دارند مشکلات و اعتبارات موردنیاز آنها را ارزیابی کنند.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 0

نظرات این مطلب :

avatar
# نظر : 1

جوانان تنکابن

تاریخ : 10 مرداد 1394 10:43
ای کاش دستگاه قضا و دیوان محاسبات با متصرفانی امثال مهدی کاکویی که خانه سازمانی در اداره کار را متصرف شده هست برخورد کند چه معنی دارد ایشان یه سال بازنشست شده ولی کماکان از امکانات یه سازمان دولتی به نحوه شخصی استفاده می کند

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید