گزارش تصویری حضور شریعت نژاد در مراسم افتتاحیه دبستان خیرسازشهید جاوید میرزا امرجی عباس آباد


مراسم افتتاحیه دبستان خیرسازشهید جاوید میرزا امرجی با حضور شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد ،تقی نیا معاون سواد آموزی اداره کل آموزش پرورش استان مازندران ،خانواده های معظم شهدا ،فرماندار،شهرداران،شوراهای اسلامی ،دهیاران در روستای اسبچین شهرستان عباس آباد برگزار گردید

 

شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد درمجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی ازهمه دست اندرکارانی که برای اعتلای فرهنگ وآموزش وپرورش تلاش می کنند افزود:همه کسانی که زمینه را برای جامعه ای دانا مهیا می کنند خود انسانهایی فرهیخته ودانایی هستند که با بذل جان ومال خود به این امرجهادی مبادرت می نمایند.

 

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خانواده شهید امرجی درزمان جنگ فرزند خود راتقدیم آرمانهای انقلاب کرد؛ گفت :در زمان سازندگی نیز سنگ تمام گذاشته ونام شهیدش را با ساخت مدرسه مدرسه ای برای همیشه ماندگار کرد.

 

 شریعت نژاد با تقدیر ازآقای حاج جهانگیرمیرزا امرجی خیر سازنده دبستان گفت: تمام زندگی ایشان در خارج از استان است ولی به عشق زادگاهش مدرسه ای برپا کرده است ومبارک تر اینکه این واحد آموزشی درسالروزشهادت برادرشهیدش افتتاح گردید.

 

مهر قاسمی مدیر آموزش و پرورش عباس آباد با اشاره به صبغه بالای فرهنگی اسب چین و تبریک به مردم شریف آن دیاربه دلیل بهره برداری از مدرسه خیر ساز گفت:خیرین انسانهای نیکو کرداری هستند که به دانایی جامعه بیش از سایر موارد ترجیح می دهند.

 

مدیر آموزش و پرورش عباس آبادبا گرامیداشت یاد و خاطره شهید امرجی افزود:با احداث این واحد آموزشی ،نام آن شهید والا مقام برای همیشه زنده است چرا که در ذهن و خاطره دانش آموزان نقش بسته و ماندگار گردید. مهر قاسمی از خیرین انسانهای شرافتمندی یاد کردکه گاها مایل نیستند نام و یاد شان به خاطر ساخت مدرسه در جایی ثبت گردد و این الگویی برای همگان است،

 

مدیر آموزش و پرورش عباس آبادگفت: برای این واحد آموزشی هشت صد میلیون تومان از سوی خیر محترم هزینه گردیده است و این واحد آموزشی دارای شش کلاس درس می باشد که بیش از 190دانش آموز در آن تحصیل می نمایند.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 0

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید