شریعت نژاد: از شما خواهش می‌کنم به شعور مردم احترام بگذارید!


نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد گفت: مسئولان محترم و مدیران کل ادارات استان موظف‌اند به احترام شعور مردم این دیار برای مردم غرب مازندران وقت بگذارند.

 

شریعت‌نژاد در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تنکابن؛ با اشاره به سوءتعبیر برخی گروه‌ها نسبت به اظهارات چندی پیش رئیس جمهور مبنی بر دخالت ناصحیح نیروی انتظامی جهت جاری ساختن احکام اسلامی در جامعه، اظهار داشت: دامن زدن به مسائل حاشیه‌ای و جوسازی علیه مسئولان ارشد کشوری نه‌تنها دولت را از اهداف اصلی خود بازمی‌دارد بلکه مطرح کردن مسائل غیرضروری در شرایطی که مردم نیازمند آرامش هستند، تنها موجب بروز تشنج و ناآرامی افکار عمومی در اوضاع کنونی جامعه می‌شود.

 

وی ضمن بیان اینکه بحث گردشگری و بررسی راهکارهای جذب توریست در استان همواره بدون در نظر گرفتن مهم‌ترین دلیل مسافرت افراد مطرح می‌شود، خاطرنشان کرد: اغلب گردشگران تنها به‌منظور استراحت و تفریح و سپری کردن اوقاتی خوش به شهرهای شمالی کشور سفر می‌کنند.

 

نماینده مردم شریف تنکابن، رامسر و عباس‌آباد ادامه داد: از مقایسه تعداد مراسم‌های هنری برگزارشده در شهر رامسر با شهرهایی چون تنکابن و عباس‌آباد، می‌توان به اختلاف چشمگیر حضور مسافران و گردشگران در این مناطق پی برد.

 

شریعت‌نژاد ضمن تأکید بر اینکه طی کردن مسافت طولانی تا مرکز استان، تنها برای اخذ یک موافقت ساده و یا یک امضا نه‌چندان مهم، ظلمی آشکار به مردم غرب مازندران است، تصریح کرد: آقای جاودانی، مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران و شما آقای شیخ صفر قاسمی، معاونت محترم مدیرکل و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برزرگترین شهرستان غرب مازندران، از شما تقاضا می‌کنم به شعور مردم غرب مازندران و به‌ویژه شهرستان تنکابن احترام بگذارید و شما نیز همانند بسیاری از مسئولان استان در پی آن نباشید که مردم این بخش از استان جهت پاره‌ای از امور پیش‌پاافتاده، بیش از چهار ساعت مسافت طولانی و سراسر دست‌انداز تا مرکز استان را به جان بخرند.

 

وی خطاب به مسئولان ارشد استان و با اشاره به اینکه مردم غرب مازندران ازلحاظ فرهنگی اختلاف فاحشی با مردم مرکز و شرق استان دارند، تأکید کرد: مسئولان محترم و مدیران کل ادارات استان موظف‌اند به احترام شعور مردم این دیار برای مردم غرب مازندران وقت بگذارند و به‌جای اینکه هرروزه تعداد زیادی از مردم این منطقه جهت ملاقات و رفع معضلات خود خطرات ناشی از مسافرت‌های جاده‌ای را به جان بخرند، شما به دیدار آن‌ها بروید.

 

نماینده مردم شریف تنکابن و رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی، ضمن ابراز نارضایتی از مخالفت با برگزاری کنسرت‌های موسیقی و برنامه‌های هنری در غرب استان، اظهار داشت: آقای جاودانی، از شما تقاضا می‌کنم، جهت افتتاح مراکز آموزش موسیقی و افتتاح کلاس‌های هنری مجوز صادر نکنید و یا چنانچه مجوز صادر کردید زمینه ارائه و به معرض عموم گذاردن آنچه را که هنرجویان در این کلاس‌ها فرامی‌گیرند را نیز فراهم‌سازید.

 

شریعت‌نژاد گفت: چنانچه در عرصه مدیریت، کنترل و ساماندهی افکار عمومی از دست مدیران خارج شود، مهار آن کاری بس دشوار و در بسیاری از مواقع غیرممکن خواهد شد، تجربه‌ای که در بحث جمع‌آوری ماهواره به‌خوبی به اثبات رسیده است.

 

وی در پایان با تشریح این موضوع که اگر اطلاعات موردنیاز مردم، توسط مسئولان در اختیارشان قرار نگیرد، مردم خود از راه ممکن برای تأمین نیاز خود مسیر باز می‌کنند، ادامه داد: چقدر با ماهواره و استفاده از آن مخالفت صورت گرفت، آیا در حال حاضر منزلی را می‌توان یافت که از امکانات ماهواره‌ای بی‌بهره باشد؟


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 0

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید