شریعت نژاد: با افزایش قیمت‌ها موافق نیستم


 

شمس الله شریعت نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار دریاسر با اشاره به افزایش قیمت بنزین در کشور اظهار داشت: شخصا با افزایش قیمت‌ها موافق نیستم، افزایش قیمت‌ها باید با افزایش درآمد مردم همراه باشد.

وی افزود: مجلس هیچ نقشی در افزایش قیمت بنزین نداشت، در بودجه سال 94 تشخیص افزایش قیمت‌ها مثل هدفمندی یارانه‌ها با خود دولت گذاشته شد.

نماینده مردم شریف  تنکابن ،رامسر و عباس آباد در مجلس با بیان اینکه افزایش قیمت‌های را نمی پذیرم و افزایش قیمت‌ها نباید یک طرفه باشد بیان داشت: یک طرفه بودن افزایش قیمت‌ها صرف هزینه است و فشار هزینه را بر خانواده‌ها بیشتر می کند و مشکلات اقتصادی مردم را بیشتر خواهدشد و این باعث می شود در حوزه‌های دیگر هم مشکلاتی برای مردم بوجود آید.

وی درباره افزایش یارانه‌ها به دنبال افزایش قیمت‌ها گفت: درآمد مردم را باید از طریق درآمد واقعی افزایش داد نه از طریق پول بدون پشتوانه، مردم از کاری که می کنند باید درآمد کسب کنند.

شریعت نژاد خاطرنشان کرد: تولید باید افزایش یابد و از محل تولید اشتغال برای جوان‌ها حاصل شود و دست‌شان در جیب خودشان برود و انرژی جوان‌ها صرفکار شود.

نماینده مردم شریف  تنکابن ،رامسر و عباس آباد  در مجلس تصریح کرد: سرمایه گذاری دولت باید همواره در حوزه تولید و خدمات باشد تا ثبات اقتصادی ایجاد شود.

وی به حمایت از بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: افزایش تولید باعث رونق اقتصادی در کشور می شود.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 0

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید