شریعت نژاد در دیدار با مدیر کل فرهنگ و ارشاد مازندران،خواستار تسریع در اجرای پروژه مجتمع فرهنگی رامسر شد


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی در دیدار با احد جاویدانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران،خواستار تسریع در اجرای پروژه مجتمع فرهنگی رامسر شد.در این دیدار دکتر عبدالرضا عباسپور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر،محمد آزاد معاون فرماندار رامسر و جمعی از هنرمندان حضور داشتند.

 

شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی ضمن اعلام مطلب فوق به جایگاه هنرمندان رامسری در استان مازندران اشاره کرد و گفت:باید تلاش شود تا فضای فرهنگی جامعه به نحو مطلوب تری عوض شود این مسوولیت بیشتر به عهده فرهنگ سازان جامعه است.

 

شریعت نژاد در ادامه افزود:جایگاه هنر و هنرپروری  در رامسر نسبت به شهرهای همجوار بسیار رفیع است اما متاسفانه فاقد مجتمع فرهنگی  هستند.

 

شریعت نژاد در ادامه به تسریع اجرا پروژه مجتمع فرهنگی رامسر تاکید نمود و گفت:با این همه هنرمندانی که در رامسر فعالیت دارند و حتی در نوروز امسال بیشترین برنامه های هنری و فرهنگی که در استان مازندران اجرا شد،رامسر بیشترین برنامه را اجرا کردند. لذا شایسته نیست که با این همه هنرمند در رامسر،فاقد مجتمع فرهنگی هنری باشند.

 

در این دیدار هم احد جاویدانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در خصوص مجتمع فرهنگی هنری رامسر  گفتند که :در سال 94 باید تکلیف این مجتمع روشن شود.

 

لازم به ذکر است شمس اله شریعت نژاد و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و هیئت همراه از  استاد حسن رحیمیان فرهنگی فرهیخته و برجسته مازندران که در بیمارستان امام سجاد (ع)رامسر بستری می باشد ملاقات نمودند و سپس از پروژه نیمه کاره مجتمع فرهنگی و هنری رامسر بازدید نمودند.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 0

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید