شریعت نژاد: امتیازات غرب مازندران به کام شرق استان شیرین می‌شود


شریعت نژاد،نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس‌آباد گفت: چرا امتیازاتی که به نام غرب استان اختصاص داده می‌شود، در میان راه به کام شرق مازندران شیرین می‌شود؟

شریعت‌نژاد در مراسم تجلیل از مقام شامخ معلم، ضمن بیان این مطلب که رشد و تعالی جوامع بشری در سراسر جهان ثمره تلاش معلمان است، افزود: متأسفانه شرایط امروز کشور ما به‌گونه‌ای است که معلمان و دیگر زحمتکشان عرصه تعلیم و تربیت، در زندگی خود با مشکلات و ناملایمات بسیاری مواجه هستند.

 

وی در این مراسم با تأکید بر این که چقدر به فکر دانش‌آموزان بی‌بضاعت هستیم؟ تا چه اندازه شرایط را جهت حضور دانش‌آموزانی با اختلاف طبقاتی بسیار زیاد در مدارس فراهم ساختیم؟ خاطرنشان کرد: اغلب متفکران و اندیشمندان جامعه در شرایط سختی زندگی می‌کنند، در‌حالی‌که اکثر غریب به اتفاق ثروتمندان کشور، سواد چندانی ندارند و این توهینی بزرگ به جامعه فرهنگی محسوب می‌شود.

 

نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس‌آباد در نقل قولی از دکتر الهی قمشه‌ای گفت: « در سال‌های اخیر برخی افراد با ادعای حفظ کل قرآن کریم به دیگران فخر می‌فروشند، درحالی‌که سؤال بنده از این دست افراد این است که تا چه اندازه مفاهیم آیات قرآن را درک کرده و آن را در زندگی خود اجرا می‌کنید؟»

 

شریعت‌نژاد ادامه داد: آیا در روز قیامت از شریعت‌نژاد سؤال می‌کنند که در دوره نمایندگی چند رکعت نماز شب برپا داشتی و یا اینکه از او می‌پرسند به واسطه رسالت خطیری که برعهده‌ات قرار داشت تا چه اندازه در جهت رفع مشکلات مردم گام برداشتی؟

 

نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس‌آباد ضمن بیان اینکه متأسفانه کشور ما دچار سقوط فرهنگی شده است افزود: در دوره‌های گذشته بیش از 90 معلم از شرق مازندران برای تدریس در این منطقه به اداره آموزش‌وپرورش تنکابن معرفی شدند، درحالی‌که غرب مازندران به واسطه حضور جوانانی تحصیلکرده و فرهیخته به خود می‌بالد.

 

شریعت‌نژاد اندیشه‌های شهید مطهری در اوایل انقلاب را منطبق بر شرایط حال حاضر کشور دانسته و بیان داشت: شهید مطهری در بخشی از کتب خود، پایداری استقلال سیاسی کشورها را در گرو اثبات و حادث شدن استقلال اقتصادی و مهم‌تر از آن صداقت در اقتصاد آن کشور بیان کرده است.

 

وی در پایان گفت: چرا امتیازاتی که به نام غرب استان اختصاص داده می‌شود، در میان راه به کام شرق مازندران شیرین می‌شود؟


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 0

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید