شریعت نژاد: پست ۶۳ کیلو ولت برق در عباس آباد ایجاد شود+تصویر


شمس الله شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی، خواهان ایجاد پست ۶۳ کیلو ولت برق در حوزه انتخابیه شد.

 

شمس الله شریعت نژاد در جلسه بررسی مشکلات پروژه قو، الماس خاورمیانه در سلمانشهر که با حضور استاندار مازندران برگزار شد، با بیان اینکه اگر این پست برق در منطقه ایجاد نشود، در ایام تابستان با مشکل روبرو می شویم، خواهان برنامه ریزی برای ایجاد پست ۶۳ کیلوولت برای رفع مشکل شد.

 

وی با بیان اینکه بیشترین مشکل مازندران در گذشته این بود که نگاه سیاسی به آن وجود داشت گفت: ما نیازمند نگاه اجرایی و توسعه برای رشد استان هستیم.

 

نماینده مردم شریف تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه با بیان اینکه باید از سرمایه گذاران بخش خصوصی حمایت های ویژه ای صورت گیرد، گفت : در شرایط بد اقتصادی، اجرایی کردن چنین پروژه ای نیازمند حمایت، تشویق و پشتیبانی بخش های دولتی است و همه باید در این زمینه کمک کنند.

شمس اله شریعت نژاد پس از بازدید از پروژه قو الماس خاورمیانه افزود:با گذشت زمان اهمیت این پروژه برای همه روشن شد و همکاری های خوبی در روند اجرای آن صورت گرفت .

وی اظهار داشت : ظرفیت سازی برای اشتغال در غرب مازندران بیشتر توسط بخش خصوصی صورت گرفته و افتتاح چند مرکز تجاری در منطقه باعث رونق اقتصادی و کاهش بیکاری خواهد شد .

نماینده مردم شریف تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس تصریح کرد : اگر در این پروژه از ظرفیت دریای خزر استفاده نشود توجیه اقتصادی آن زیر سوال خواهد رفت .

وی یادآور شد: باید استعداد های بالقوه جوانان منطقه را به بالفعل تبدیل کنیم و حمایت از بخش خصوصی را جدی بگیریم .

 

وی خواستار استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و پتانسیل های سرمایه گذاران برای ایجاد اشتغال شد و گفت: شهرستان تنکابن بیش از ۲۰ هزار دانشجو دارد که سالانه بیش از چهار هزار نفر وارد بازار کار می شوند.

 

احد عظیم زاده مدیر پروژه بزرگ الماس خاورمیانه نیز گفت: در حال حاضر بخش تجاری پروژه افتتاح شد که با فعال شدن ۵۰۰ باب مغازه بیش از سه هزار نفر مشغول بکار می شوند.

 

عظیم زاده ادامه داد: برای اولین بار در کشور یک هتل ۳۵ طبقه در حال ساخت است و ۲۲ بهمن امسال بهره برداری می شود.

 

منبع:ایرنا


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 0

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید