گزارش تصویری افتتاح دبیرخانه مرکزی پیگیری های منطقه آزاد غرب استان در نوشهر


افتتاح دبیرخانه مرکزی پیگیری های منطقه آزاد غرب استان در نوشهر با حضور شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی،انوشیروان محسنی بندپی معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور،قاسم احمدی نماینده مردم شریف نوشهر،چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی و مسئولان محلی برگزار شد.

 

شمس اله شریعت نژاد، نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست، نبود مدیریت یکپارچه را از جمله دلایل اجرایی نشدن این طرح(منطقه آزاد تجاری وصنعتی) دانست و به نشست اخیر با حضور علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی و برخی از وزرای دولت با موضوع رویکرد توسعه ای به تمامی مناطق مازندران اشاره کرد و گفت که در این نشست تاکید فراوانی به رفع تبعیض و دوری از بخشی نگری در استان شد.

 

وی اظهار داشت: امروز متاسفانه در غرب استان مازندران به رغم برخورداری از ظرفیت های بسیار در حوزه های مختلف به ویژه در زمینه گردشگری، صنعتی و کشاورزی، شاهد فقر و بیکاری هستیم که امیدواریم با اجرای طرح منطقه آزاد تجاری و صنعتی از این معضل ها رهایی یابیم.

 

انوشیروان محسنی بندپی معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور نیز در این نشست گفت که ایجاد منطقه آزاد در غرب مازندران می تواند یک فرصت استثنایی را برای رشد و ترقی منطقه بوجود آورد.

 

وی افزود: امروز تمامی ظرفیت های برای ایجاد منطقه آزاد از جمله فرودگاه، بندر، نیروگاه، آزادراه تهران - شمال و نیز طرح مصوب ایجاد بندر خشک به گستره حدود 200 هکتار در منطقه فراهم است و هیچ مانعی نمی تواند سبب ناکامی اجرای این طرح شود.

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 0

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید