شریعت نژاد: اندیشه والای رهبری و تفکر بسیجی باعث پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی شد+تصویر


آیین سالگرد شهادت سرلشکرخلبان علی اکبر قربان شیرودی و 560 شهید شهرستان تنکابن که با حضور دکتر شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن ، رامسر و عباس آباد ،فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران ، فرمانده هوانیرور، مسوولان استانی و محلی برگزار شد.

 

شمس اله شریعت نژاد در آیین سالگرد شهادت خلبان علی اکبر قربان شیرودی و 560 شهید شهرستان تنکابن افزود: رمز بقا و ماندگاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در گرو همراهی و همسویی ملت با شهدای والامقام و امام شهدا است.

وی با بیان اینکه شهدا با نثار خون خود، راهبرد و استراتژی انقلاب اسلامی را تثبیت کردند ، اظهار داشت: اگر شهدای انقلاب اسلامی نبودند اکنون ایران تبدیل به میدانی برای تمرکز دولت های استکباری برای رسیدن به اهداف خود شده بود.

شریعت نژاد تصریح کرد : اگر امروز نام خداوند زنده است و مردم به سوی کمال ، علم ، عزت و پیشرفت حرکت می کنند مدیون خون شهدای انقلاب اسلامی است.

وی وظیفه امروز مردم را پاسداری از آرمان امام و شهدا دانست و خاطرنشان کرد : یادواره شهدا وسیله ای برای نزدیکی به خداست و باعث نورانیت دل می شود و برای رسیدن به تعالی و رستگاری دنیا و آخرت باید شهدا را الگوی خودمان قرار دهیم.

نماینده مردم شریف تنکابن ، رامسر و عباس آباد بیان داشت : متاسفانه امروز تفکر بسیجی در میان آحاد مردم کاهش یافته و با آرمان های شهدا فاصله گرفته ایم .

وی خاطرنشان کرد: معتقدم که نظام باید ما را وادار کند تا در مسیر درست حرکت کنیم اما بدون ایثار ، فداکاری و تفکر بسیجی نمی توان در مسیر شهدا حرکت کرد .

 

امیر سرتیپ دوم ستاد حسن سیفی با گرامیداشت یاد و خاطره دلاورمردی های رزمندگان اسلام و شهدای هشت سال دفاع مقدس ، اظهار داشت : نظامی ها در شرایط نیاز، شهید می شوند و آنهایی که زنده می مانند خاطراتی همچون هشت سال دفاع مقدس را برای نسل آینده بازگو می کنند.

وی خاطرنشان کرد : ارتش همیشه و در همه امور مطیع امر رهبری و همراه با مردم است تا این انقلاب به اهداف مقدس و بلند خود برساند.

معاون نیروی انسانی ارتش با اشاره به اینکه شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، استقلال و آزادی را در قالب جمهوری اسلامی ایران به ما هدیه دادند تاکید کرد: باید سیره و سلوک شهیدان به خوبی شناسایی شود تا بتوانیم در مسیر آنها گام برداریم.

وی ایثار و شهادت را نزدیکترین راه برای رسیدن به کمال دانست و بیان داشت: ایثار و شهادت انسان را به جایی می کشاند که خدایی می شود چراکه ایثار نردبان کمال است و فرهنگ جهاد و شهادت، فرهنگ ارتقا به سوی خداست.

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 0

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید