پیام تسلیت شریعت نژاد در پی شهادت خبرنگار صدا وسیما در سوریه


 

بسم الله الرحمن الرحیم

"تَحِیَّتُهُمْ یَوْمَ یَلْقَوْنَهُ سَلَامٌ وَأَعَدَّ لَهُمْ أَجْرًا کَرِیمًا"

 

با کمال تأسف و تأثر اطلاع یافتم که یکی از مجاهدان صادق حوزه رسانه و همراه همدل غیور مردان مدافع حرم، برادر بزرگوار جناب آقای محسن خزایی به فیض عظیم شهادت نائل آمده و به جمع دیگر شهدای نهضت اسلامی پیوسته است.

 

آن شهید والامقام در زمره خبرنگارانی قرار داشت که میان تخصص رسانه‌ای و تعهد به ارزش‌ها و مفاهیم والای انقلاب اسلامی تلفیق کرده و با تأسی به سیره حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مسیر جدیدی را پیش روی تمامی فعالان این عرصه راهبردی گشودند.

 

اینجانب ضمن عرض تسلیت به پیشگاه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، دوستان و همرزمان آن شهید عزیز در خانواده بزرگ رسانه‌ای کشور و بویژه خانواده بزرگوار آن مجاهد نستوه و با آرزوی علو درجات برای آن شهید بزرگوار، نصرت و پیروزی نهایی رزمندگان نهضت مقاومت اسلامی بر محور شرارت تکفیری را از درگاه احدیت متعال مسئلت می‌کنم.

 

 

شمس اله شریعت نژاد

نماینده مردم شریف شهرستانهای تنکابن،رامسر و عباس آباد

 عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی ، تلفیق بودجه و برنامه ششم توسعه در مجلس شورای اسلامی

پیام تسلیت شریعت نژاد به مناسبت درگذشت منصور پور حیدری


بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

 

درگذشت مرحوم  زنده یاد منصور پور حیدری  این اسوه فروتنی، اخلاق و منش پهلوانی در ورزش کشور را به خانواده  محترم و  تمامی بازماندگان ایشان، جامعه ورزشی، بخصوص تمامی اهالی فوتبال و همه مردم ورزش دوست ایران تسلیت عرض می نمایم.  از خداوند بزرگ برای این فقید، مغفرت و برای بازماندگان و همه  دوستان و دوستداران ایشان صبر و اجر مسئلت می نمایم.

 

روحش شاد

 

 

شمس اله شریعت نژاد

نماینده مردم شریف شهرستانهای تنکابن،رامسر و عباس آباد

 عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی ، تلفیق بودجه و برنامه ششم توسعه در مجلس شورای اسلامی

 

شریعت نژاد : صادرات محصولات کشاورزی بر طبق مصرف منابع آبی و صرفه اقتصادی عملیاتی شود


 شمس الله شریعت نژاد درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره  وضعیت  صادرات محصولات کشاورزی به روسها،گفت: شرایط اقلیمی  روسها به شکلی است انواع میوه ها  اعم از  ترباری و صیفی جات  را از ما طلب می کنند بنابراین ما نیز باید برطبق مزیت های  اقتصاد کشاورزی  محصولات  را رهنمون صادرات کنیم.

 

 نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  بازار پایدار باید در  اولویت انتخاب در  صنعت کشاورزی قرار بگیرد، تصریح کرد:  ما باید کالاهای را به سمت صادرات  ببریم که برای ما از  منظر تولید  و منابع ابی نیز به صرفه باشند.

 

تذکرات کتبی شریعت نژاد به رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی


اکبررنجبرزاده در نشست علنی امروز (یکشنبه، 2 آبان‌ماه) مجلس شورای اسلامی، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

 

تذکر شمس‌الله شریعت نژاد به اتفاق قاسم احمدی، محمد دامادی، عبدالرضا رضیان، ولی‌الله نانواکنارانی، علی اسماعیلی، علیمحمد شاعری و مهرداد لاهوتی نمایندگان استان مازندران و محمدرضا نجفی نمانده تهران به رئیس جمهور درخصوص توضیح علت عدم تخصیص ریالی از  طرح‌های مصوب هیات دولت به استان مازندران پس از گذشت حدود یک سال.

 

تذکر شمس‌الله شریعت نژاد ، قاسم احمدی، محمد دامادی، عبدالرضا رضیان محمدرضا نجفی، مهرداد لاهوتی، ولی‌الله نانواکنارانی، محمود شکری، علی اسماعیلی، سیدکاظم دلخوش، محمدمهدی افتخاری، علیمحمد شاعری، حسینعلی حاجی دلیگانی،  نادر قاضی پور و محمدعلی پورمختار به وزیر جهاد کشاورزی درخصوص توضیح علت عدم حمایت از صادرات محصول میوه کیوی که هر ساله بیش از 80 درصد مازاد مصرف داخلی دارد.

 

شریعت نژاد مطرح کرد: کاهش هزینه حمل و نقل دغدغه صادرکنندگان مرکبات


شمس الله شریعت نژاد درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره صادرات محصولات کشاورزی، گفت:  بازار صادراتی  محصولی همچون کیوی در روسیه  و کشورهای اقماری در  این  مناطق به نحو  اصولی  موجود است؛بنابراین  برای  صادرات محصولات کشاورزی اعم از  کیوی  و مرکبات،ضمن  ایجاد  مشوق های  صادراتی،باید  مشکلات صادرکنندگان  را نیز در زمینه  حمل و نقل  مرتفع شود.

 

 نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صادرکنندگان  مرکبات  اذعان دارند که هزینه  حمل و نقل با کانتینرهای ایرانی بالاست،تصریح کرد:اگر کانتینرهای خارجی از مبدا تولید تا مقصد صادراتی انتقال محصولات را در اختیار بگیرند؛بطور حتم هزینه ها در این  راستا کاهش پیدا می کند.