شمس اله شریعت‌نژاد در تذکر شفاهی:مردم مازندران چشم‌انتظار اجرای مصوبات سفر هیات دولت هستند+فایل صوتی


شمس اله شریعت‌نژاد در تذکر شفاهی:
یکشنبه   ۱۳۹۴/۰۹/۲۹  
مردم مازندران چشم‌انتظار اجرای مصوبات سفر هیات دولت هستند


نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس‌آباد در مجلس بر ضرورت تسریع در اجرای پروژه‌های سفر هیات دولت به استان مازندران تاکید کرد.


شمس‌الله شریعت‌نژاد در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود، گفت: به رئیس جمهور درخصوص تامین فوق‌العاده مرزی به همه مشمولان آن و جلوگیری از پرداخت‌های سلیقه‌ای که اعتراضات عمده حقوق‌بگیران در شهرستان‌های مرزی تنکابن،‌ رامسر و عباس‌آباد را فراهم کرده تذکر می‌دهم.


نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی، افزود: درخصوص تسریع در اجرای پروژه‌های سفر هیات دولت‌ تذکر می‌دهم زیرا مردم هنوز چشم‌انتظار اتمام این پروژه‌ها هستند.

پیام تبریک


آغازامامت حضرت گل سرسبدعالم هستی  حضرت حجه بن الحسن امام زمان (عج)برشمامبارک.

آقا جان! حیف نیست ماه شب چهارده پشت ابرهای تیره وپاره پاره پنهان بماند،حیف نیست دیده را

شوق وصا ل باشد ولی فروغ دیده نباشد…

مهدی جان!

سئوالی ساده دارم از حضورت … من آیا زنده ام وقت ظهورت …

اگر که آمدی من رفته بودم … اسیر سال و ماه و هفته بودم …

دعایم کن دوباره جان بگیرم … بیایم در رکاب تو بمیرم…

اگر که آمدی من رفته بودم … اسیر سال و ماه و هفته بودم …

دعایم کن دوباره جان بگیرم … بیایم در رکاب تو بمیرم…

بر چهره پر ز نور مهدی صلوات … بر جان و دل صبور مهدی صلوات …

تا امر فرج شود مهیا بفرست … بهر فرج و ظهور مهدی صلوات…

چه جمعه ها که یک به یک غروب شد نیامدی …

چه بغضها که در گلو رسوب شد نیامدی …

خلیل آتشین سخن ؛ تبر به دوش بت شکن …

خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی …

برای ما که خسته ایم نه ؛ ولی …

برای عده ای چه خوب شد نیامدی ….

تمام طول هفته را به انتظار جمعه ام …

دوباره صبح؛ ظهر؛ نه غروب شد نیامدی…

در انتظار دیدنت همه دلها بیقرارند … ای تک ستاره بهشت حسرت به دلمان نزار…

 

پیام تسلیت


شهادت جانسوز امام حسن عسکری (ع) را به تمام شیعیان جهان و محضر آقا امام زمان (عج) تسلیت عرض می نماییم.

 

حضور شمس اله شریعت نژاد در برنامه "گفت‌وگوی اقتصادی" رادیو گفت‌گو+فایل صوتی


http://media.mehrnews.com/d/2015/06/08/4/1732056.jpg?ts=1448516263924

برنامه "گفت‌وگوی اقتصادی" با موضوع کشاورزی و ضروریت های توسعه و با حضور مهندس علی نیلی دبیر انجمن ملی سیب زمینی ایران، دکتر ابراهیم نکو عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، شمس اله شریعت نژاد عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی و شهریار رستمی مدیر سرمایه گذاری و تسهیلات شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از سرمایه گذاری وزارت جهاد کشاورزی روانه آنتن شد.

 

شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستانهای تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس وضعیت کشاورزی را بد توصیف کرد و اظهار داشت: هنگامی که وضع درآمدی کشور خوب است، بیشتر تکیه بر موضوع واردات می کنیم و توجهی به مزیت های تولید در کشاورزی نمی کنیم و هنگامی هم که درآمد پایین است یک بهانه ای برای عدم توجه به کشاورزی می شود.

گزارش تصویری دیدار شمس اله شریعت نژاد با مهندسان کانون نظام مهندسی کتالم و ساداتشهر


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستانهای تنکابن،رامسر و عباس آباد امروز شنبه 28آذر94 با مهندسان کانون نظام مهندسی کتالم و ساداتشهر دیدار کردند.

گزارش تصویری دیدار شمس اله شریعت نژاد با ورزشکاران بخش کلارآباد در سالن آمفی تئاتر شهرداری کلارآباد


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن،رامسر و عباس آباد با ورزشکاران بخش کلارآباد در سالن آمفی تئاتر شهرداری کلارآباد نشست و دیدار داشتند.

گزارش تصویری بازدید شمس اله شریعت نژاد از ساختمان مسکن مهر شهرستان عباس آباد


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی به همراه صفری معاون فرماندار شهرستان عباس آباد،شرجپور بخشدار مرکزی شهرستان عباس آباد و اشکوری رئیس بنیاد مسکن شهرستان عباس آباد و هیئت همراه از ساختمان مسکن مهر شهرستان عباس آباد بازدید به عمل آوردند.
در این بازدید خانواده های متقاضی مسکن مهر که سالیان سال چشم انتظار خانه دار شدن هستن نیز حضور داشتند.
در پایان مجری طرح متعهد شد که بلوک 4و5 را در دی ماه تحویل و الباقی بلوکها را هم تا پایان سال تحویل نماید.

حضور شمس اله شریعت نژاد در جلسه شورای روستاهای شهرستان عباس آباد


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد درمجلس شورای اسلامی در جلسه شورای روستاهای شهرستان عباس آباد حضورپیدا کردند.
شمس اله شریعت نژاد بیان کرد: نباید شرایط برای افراد مهیا شود تا مورد تهمت قرار بگیرند و شماها مشکلات را به من منعکس کردید و بنده هم به دستگاهای بالا گزارش دادم و در خیلی ازموارد کارها انجام شد و باید همگی دست به دست هم بدهیم تامشکلات حل شود و موانع مرتفع گردد.
درا بتدای این جلسه نیز تعدادی از شوراها به نمایندگی ازشوراهای روستاها گزارش و مشکلات رامطرح کردند.

گزارش تصویری بازدید شمس اله شریعت نژاد از کلاس ژیمناستیک


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد از کلاس ژیمناستیک به مربیگری خانم مقدم بازدید کردند.

گزارش تصویری بازدید شمس اله شریعت نژاد از کلاس کیوشین کاراته


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد از کلاس کیوشین کاراته آقای یوسفی بازدید کردند.

پیام تبریک


پیروزی بسته شدن پرونده pmd در شورای حکام و پذیرفتن این که ایران اسلامی سلاح هسته ای ندارد را به محضر رهبر فرزانه ایران و مردم شریف ایران اسلامی تبریک عرض می نمایم.

گزارش تصویری بازدید شمس اله شریعت نژاد از ز منزل آقای حسین حاج آقایی واقع درکاردگر محله(شهید آباد)خرم آباد


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد از منزل آقای حسین حاج آقایی واقع درکاردگر محله(شهید آباد)خرم آباد بازدید کردند.
این اتفاق شب گذشته رخ داد و در این ساختمان دوخانواده زندگی می کردند و لازم به ذکر است ساختمان در آتش کاملا سوخت و خسارت جدیدی وارد شده است.

تذکر کتبی شمس اله شریعت نژاد به رئیس جمهور و وزیر کشور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی


شمس اله شریعت نژاد در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر کتبی به رییس جمهور محترم خواستار توضیح علت تعطیلی معادن محدود غرب مازندران توسط سازمان محیط زیست و توضیح علت عدم تصویب صادرات کیوی و مرکبات مازاد داخلی به کشورهای متقاضی شد.
وی در تذکر به وزیر محترم کشور نیز خواستار تسریع در احداث پل های تخریب شده ناشی از سیل و جدیت برای مراقبت از پل های مستعد تخریب در شهرستان های تنکابن ٬عباس آباد و رامسر شد.

 

گزارش تصویری حضور شمس اله شریعت نژاد در یادواره شهدای روستای میانکوه محله


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن،رامسر و عباس آباد در یادواره شهدای روستای میانکوه محله شرکت کردند.

پیام تسلیت


فرا رسیدن سالروز رحلت پیامبر عظیم الشأن اسلام ، حضرت ختمی مرتبت ، سید المرسلین محمد مصطفی (ص) و شهادت سبط اکبرش حضرت امام حسن مجتبی (ع) و همچنین سالروز شهادت غریبانه هشتمین پیشوای معصوم افتخار ایرانیان، شاه خراسان ،امام رضا (ع) را به ساحت پر نور و برکت بقیه الله الاعظم حضرت روحی فداک و نائب بر حقش حضرت خامنه ای و کلیه پیشوایان و رهروان آن امامان واجب تعظیم تسلیت و تعزیت عرض می نماییم.