برخی از مکاتبات و پیگیری ها


 

**سایر مکاتبات و پیگیری ها را می توانید در ادامه مطلب مشاهده فرمائید**

گزارش تصویری برق‌ رسانی به‌ مناطق صعب‌العبور با حضور شریعت نژاد


 

نماینده مردم شریف تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت : فراهم کردن امکانات اولیه لازم برای روستاییان می تواند در ماندگاری آنها موثر باشد.
شمس اله شریعت نژاد افرود: دولت تدبیر و امید گسترش روستاها را در اولویت برنامه های خود قرار داده تا علاوه بر رونق اقتصادی در روستاها از هجوم آنها به شهرها جلوگیری نماید .
وی به مشکلات مالی دولت تدبیر و امید اشاره کرد و بیان داشت: باید از دولتی که با کمترین اعتبارات مواجه است اما نسبت به رفاه و آسایش روستاییان و شهروندان کوتاهی نمی کند ، تشکر کرد.

شریعت نژاد با اشاره به سفر آتی روحانی به مازندران؛ :سفر رییس جمهور به مازندران متفاوت از سفرهای دولت گذشته باشد/وعده ها عملیاتی شوند


نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس گفت: امیدوارم سفر آتی روحانی به مازندران متفاوت از سفرهای دولت گذشته باشد و وعده های داده شده در این سفر عملیاتی شود تا به این ترتیب اعتماد مردم نسبت به نظام و تحقق وعده های دولت بیشتر شود.

 

شمس‌الله شریعت نژاد در گفتگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با اشاره به سفررییس جمهور به استان مازندران در آینده نزدیک ابراز امیدواری کرد این سفر متفاوت از سفرهای دولت گذشته باشد و وعده های داده شده در این سفر عملیاتی شود تا به این ترتیب اعتماد مردم نسبت به نظام و تحقق وعده های دولت بیشتر شود.

شریعت نژاد:چای ایرانی در حال انقراض/واردات چای خارجی بازار را از تولید ملی گرفته است


عضو کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس، با هشدار نسبت به نابودی چای ایرانی در سایه حمایت از واردات چای خارجی، گفت: ترویج مصرف چای ایرانی و ارایه تسهیلات کم بهره به چایکاران از عوامل افزایش انگیزه در رشد تولید ملی است.

 

شمس‌الله شریعت نژاد درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با هشدار نسبت به نابودی چای ایرانی در سایه حمایت از واردات چای خارجی، گفت: حمایت از واردکنندگان چای، طی دهه‌های اخیر و بی‌توجهی به تولید داخل بازار چای ایران را برهم زده و این محصول را به خاک سیاه نشانده است.

شریعت نژاد:در امر گازرسانی در غرب مازندران تبعیض وجود دارد


نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد با بیان اینکه در امر گازرسانی در مازندران تبعیض وجود دارد گفت: انتظارم از مدیر عامل گاز استان مازندارن این است که درصد گازرسانی و برخورداری مردم از این انرژی را در سطح شهری و روستایی بررسی کنند تا که متوجه شوند به غرب مازندران ظلم شده است و باید اولویت در کلنگ زنی و مطالعات به غرب استان اختصاص پیدا کند.
شمس الله شریعت نژاد در نشست بررسی مشکلات گاز رسانی روستاهای رامسر گفت: انتظار ما از مسئولین امر این است که رعایت عدالت را بکنند و طرح های گازرسانی به مناطق غرب مازندران را مورد توجه بیشتری قرار دهند.

 

شریعت نژاد:ورود ابریشم چینی مهر فراموشی بر صنعت نوغانداری کشور است


عضو کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس، از نابودی صنعت نوغانداری در کشور انتقاد کرد و گفت: نابودی صنعت نوغانداری صدمات بسیاری به کشور از حیث وابستگی به وارادت ابریشم و خروج ارز زده است.

 

شمس‌ الله شریعت نژاد درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با انتقاد از نابودی صنعت نوغانداری در سایه غفلت مسئولان، گفت: نابودی صنعت نوغانداری صدمات بسیاری به کشور از حیث وابستگی به وارادت ابریشم و خروج ارز خواهد زد.

پیام تسلیت شریعت نژاد در پی درگذشت علی مصباح شهرستانی خبرنگار پیشکسوت رامسر


بسم الله الرحمن الرحیم

 

انالله و انا الیه راجعون

 

درگذشت نابه‌هنگام علی مصباح شهرستانی خبرنگار پیشکسوت رامسر که از خوشنامان و زحمتکشان این حوزه بودند، ضایعه بزرگی بود که بر جامعه رسانه‌ای وارد شد.

این ضایعه دردناک را به خانواده محترم و سایر بستگان آن عزیز ، همچنین جامعه رسانه ای کشور به ویژه اصحاب رسانه شهرستان رامسر تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای ایشان، غفران الهی و برای خانواده مکرم این خبرنگار پیشکسوت رامسر ، صبر مسالت می‌کنم.

روحش شاد و یادش گرامی باد

 

 

شمس اله شریعت نژاد

نماینده مردم شریف شهرستانهای تنکابن،رامسر و عباس آباد

و دبیر مجمع نمایندگان شمال کشور،سمنان،فیروزکوه ، عضو کمیسیون کشاورزی و تلفیق بودجه در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس کمیسیون مشترک طرح ساماندهی خدمات رسانی به روستاهای کشور

 

 

 

پیام تسلیت شریعت نژاد در پی درگذشت استاد حسن رحیمیان


بسم الله الرحمن الرحیم

 

انالله و انا الیه راجعون

 

خبر درگذشت مرحوم استاد حسن رحیمیان موجب تاثر و تالم گردید.ایشان عمر شریف خود را در پاکی ، پاکیزگی ، طهارت نفس و امور مربوط به ارتقاء اخلاقی جامعه سپری نمود و در مجاهدت و صبوری اسوه ماندگاری در  منطقه پر افتخار رامسر بوده اند.
اینجانب این ضایعه را به خانواده محترم ایشان وسایر بستگان تسلیت عرض می نمایم و برای بازماندگان صبر و اجر از ذات لایزال الهی مسالت دارم.

روحش شاد و یادش گرامی باد

 

شمس اله شریعت نژاد

نماینده مردم شریف شهرستانهای تنکابن،رامسر و عباس آباد

و دبیر مجمع نمایندگان شمال کشور،سمنان،فیروزکوه ، عضو کمیسیون کشاورزی و تلفیق بودجه در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس کمیسیون مشترک طرح ساماندهی خدمات رسانی به روستاهای کشور

 

 

شریعت نژاد:اجرای قانون هدفمندی یارانه ها سبب افزایش مشکلات جامعه شده است


نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس اباد در مجلس شورای اسلامی، اجرای قانون هدفمندی یارانه ها را اقدامی نسجیده از سوی مسوولان ادوار گذشته دانست و گفت : از زمان اجرای این قانون تاکنون مشکلات اقشار ضعیف جامعه مضاعف شده است.

به گزارش خبرگزاری ایرنا ، شمس الله شریعت ن‍ژاد روز پنجشنبه در گردهمایی کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی غرب مازندران افزود : با این که این قانون از سوی مجلس شورای اسلامی مصوب شده، ولی دولت گذشته در یک اقدام شتابزده آن را اجرا کرد و اکنون این دولت در مدیریت آن با مشکل مواجه شده است.

واگذاری رایگان املاک علوی از الطاف مقام معظم رهبری به مردم است+تصویر


نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر  و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت:از روز اول نمایندگی ام بیشترین مراجعه مخصوصا در رامسر پیرامون مشکل زمین های بنیادی بوده است.

 

شمس الله شریعت نژاد در آیین واگذاری 700 فقره سند رایگان املاک علوی شب گذشته در مصلی امام جواد (ع) شهر رامسر افزود:جمعیت سه شهرستان حوزه انتخابیه 300 هزار نفر است و 37 هزار هکتار ازاراضی منطقه جزو مستثنیات است  و مردم برای دریافت سندمشکل دارند.

شریعت نژاد:امسال سال متفاوت در حوزه تولید مرکبات/ دولت به فکر صادرات باشد


عضو کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس گفت: امسال بعد از 2 سال در حوزه تولید مرکبات وضعیت خیلی خوبی را پیش رو خواهیم داشت،لذا دولت از هم کنون باید به فکر صادرات مرکبات باشد.

شمس‌الله شریعت نژاد درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص میزان تولید مرکبات درسال جاری گفت: امسال بعد از 2 سال در حوزه تولید مرکبات وضعیت خیلی خوبی را پیش رو خواهیم داشت؛لذا دولت ازهم کنون باید به فکر صادرات مرکبات باشد.

  • موضوع : ---

700 فقره اسناد اراضی بنیاد علوی به محرومان رامسری اهدا می‌شود


 

جناب آقای مهندس سعیدی کیا از مساعدت ها و پیگیرهای مجدانه حضرتعالی در خصوص حل مشکل دیرینه مردم با بنیاد علوی و همکاری با نمایندگان مجلس که باعث رضایتمندی آحاد مردم به ویژه مردم حوزه انتخابیه اینجانب گردیده است تشکر می نمایم.

 

شمس اله شریعت نژاد

نماینده مردم شریف شهرستانهای تنکابن،رامسر و عباس آباد

و دبیر مجمع نمایندگان شمال کشور،سمنان،فیروزکوه و عضو کمیسیون کشاورزی و تلفیق بودجه در مجلس شورای اسلامی

 

در ضمن مراسم اهدا اسناد اراضی بنیاد علوی به محرومان شهرستان رامسر ساعت 18 روز چهارشنبه چهارم شهریور ماه با حضور رئیس بنیاد مستضعفان، مسئولان استانی و شهرستانی در مصلای بزرگ رامسر برگزار می‌شود.
در این مراسم با حضور شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستانهای تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی و  سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، 700 فقره سند مالکیت اراضی شهرستان به صورت رایگان به محرومان رامسری اعطا و اهدا می‌شود.