شریعت نژاد تاکید کرد:خسارت مرغداران با بزرگ‌نمایی شیوع آنفلوآنزا/هیچکدام از واحدهای صنعتی مازندران آلوده نیست


عضو کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس گفت: متاسفانه سازمان دامپزشکی درخصوص بروز آنفلوآنزا عجولانه برخورد کرد و به خاطر حساسیتی که وجود داشت شعاع موضوع را گسترده کرد و در این زمینه بزرگ نمایی شد.

 

شمس‌الله شریعت نژاد درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درخصوص آخرین وضعیت شیوع آنفلوآنزا در کشور گفت: بیماری آنفلوآنزا که یک بیماری مشترک بین انسان و دام است و از طریق طیور و پرندگان منتقل می شود در شمال کشور فقط در مرغداری‌های خانگی مشاهده شد و درحال حاضر این بیماری مدیریت شده و وضعیت عادی است.

 

نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد درمجلس شورای اسلامی افزود: نکته ای که وجود دارد برای مرغداری های خانگی مجوزی صادر نمی شود؛اما درهمه واحدهای صنعتی تولید و پرورش مرغ و تخم مرغ که دارای مجوز هستند هیچ مشکل و نشانی از آنفلونزا مشاهده نشده است.

شریعت نژاد:توافق هسته ای دستاوردی بزرگ در تاریخ ایران اسلامی است


 

نماینده مردم شهرستان های عباس آباد ، تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی گفت: توافق جامع هسته ای بین ایران و گروه 1+5 به عنوان یک دستاورد بزرگ برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت خواهد شد.

شمس الله شریعت نژاد روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا ، افزود: این پیروزی بزرگ در حقیقت به واسطه حمایت های بی دریغ رهبر معظم انقلاب ، رییس جمهوری دولت تدبیر و تلاش های بی شائبه تیم مذاکره کننده به سرپرستی وزیر امورخارجه محمدجواد ظریف و حمایت های اقشار مختلف مردم به دست آمد.

 

جلسه با خبرنگاران شهرستان عباس آباد+تصویر


شمس الله شریعت نژاد در نشست با خبرنگاران شهرستان عباس آباد در سالن کنفرانس آموزش وپرورش عباس آباد اظهار‌داشت: خبرنگاران جزء طیف روشن فکر جامعه هستند که با انگیزه، به‌موقع اطلاع رسانی کرده و هشدارهای لازم را به مردم و مسئولین می دهند.

وی در پاسخ به خبرنگاران درباره حضور در انتخابات دوره آینده مجلس گفت: در صحنه انتخابات آتی هم حضور خواهم داشت، اثر بخشی کار ما قطعا باید در دوره آینده بیشتر شود چون فرصت دو سال برای اثر گذاری کار نماینده مجلس فرصت کمی است.

شریعت نژاد با انتقاد از عملکرد وزارت نیرو: تعطیلی مهندسی رودخانه‌ها در شمال کشور/به زعم مسئولان وزارت نیرو بهترین کار،کار نکردن است!


نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس با بیان اینکه مهندسی رودخانه ها در شمال کشور تعطیل و رودخانه ها در غرب مازندران رها شده است،گفت: هیچ اقدام درست و مثبتی از سوی وزارت نیرو در خصوص مهندسی و آبخیزداری رودخانه ها صورت نمی گیرد.

 

شمس الله شریعت نژاد درگفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از بی توجهی وزارت نیرو و جهاد کشاورزی به وضعیت رودخانه ها و مسایل آبخیزداری،گفت:ما هرساله در حوزه آبخیز رودخانه سه هزار تنکابن، ذوب شدن یخچال ها در بالادست و حرکت طوفنده حاصل از ذوب این یخچال‌ها را داریم که خسارت های بیشمارو استرس بسیاری برای مردم ایجاد می کند.

گزارش تصویری حضور شریعت نژاد در مراسم افتتاحیه دبستان خیرسازشهید جاوید میرزا امرجی عباس آباد


مراسم افتتاحیه دبستان خیرسازشهید جاوید میرزا امرجی با حضور شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد ،تقی نیا معاون سواد آموزی اداره کل آموزش پرورش استان مازندران ،خانواده های معظم شهدا ،فرماندار،شهرداران،شوراهای اسلامی ،دهیاران در روستای اسبچین شهرستان عباس آباد برگزار گردید.

شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد درمجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی ازهمه دست اندرکارانی که برای اعتلای فرهنگ وآموزش وپرورش تلاش می کنند افزود:همه کسانی که زمینه را برای جامعه ای دانا مهیا می کنند خود انسانهایی فرهیخته ودانایی هستند که با بذل جان ومال خود به این امرجهادی مبادرت می نمایند.

شریعت نژاد:امکان خودکفایی در حوزه برنج در شرایط فعلی ممکن نیست/ باید راندمان تولید در واحد سطح را بالا برد


شریعت نژاد عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با انتقاد از واردات بی رویه برنج،گفت: در شرایط فعلی امکان خودکفایی در حوزه برنج را نداریم بنابراین باید راندمان تولید در واحد سطح را بالا ببریم.

 

شمس الله شریعت نژاد درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با انتقاد از واردات بی رویه برنج، گفت:ما کشوری هستیم که در شرایط فعلی امکان خودکفایی درحوزه برنج را نداریم و باید راندمان را در واحد سطح بالا ببریم.

شریعت نژاد: از شما خواهش می‌کنم به شعور مردم احترام بگذارید!


نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد گفت: مسئولان محترم و مدیران کل ادارات استان موظف‌اند به احترام شعور مردم این دیار برای مردم غرب مازندران وقت بگذارند.

شریعت‌نژاد در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تنکابن؛ با اشاره به سوءتعبیر برخی گروه‌ها نسبت به اظهارات چندی پیش رئیس جمهور مبنی بر دخالت ناصحیح نیروی انتظامی جهت جاری ساختن احکام اسلامی در جامعه، اظهار داشت: دامن زدن به مسائل حاشیه‌ای و جوسازی علیه مسئولان ارشد کشوری نه‌تنها دولت را از اهداف اصلی خود بازمی‌دارد بلکه مطرح کردن مسائل غیرضروری در شرایطی که مردم نیازمند آرامش هستند، تنها موجب بروز تشنج و ناآرامی افکار عمومی در اوضاع کنونی جامعه می‌شود.

 

شریعت نژاد تاکید کرد:قاچاق هدایت شده میوه!/توان حفاظت از مرزها و جلوگیری از قاچاق را نداریم


 

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با انتقاد از اینکه قاچاق در کشور ما نهادینه شده است،گفت: وقتی موضوع قاچاق شفاف نیست این گمان و برداشت شکل می گیرد که اتفاقاتی در حال انجام بوده و این واردات قاچاق به صورت هدایت شده انجام می شود.

 

شمس الله شریعت نژاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص دست های پشت پرده قاچاق میوه جولان میوه‌‌های فرنگی در بازار با وجود ممنوعیت واردات،گفت:متاسفانه موضوع قاچاق ظاهرا در کشور ما نهادینه شده است،یعنی همه مدیران و مسئولان از قاچاق و مبارزه با آن صحبت می کنند اما این کار همچنان به صورت قانونی و غیرقانونی ادامه دارد و قاچاقچیان خیلی راحت میوه‌های ممنوعه را وارد کشور و در بازار توزیع می‌کنند.

گزارش تصویری بازدید شریعت نژاد از طرح مفتاح الجنه رامسر


در این بازدید که شمس اله شریعت نژاد نماینده مجلس شورای اسلامی، مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان مازندران، فرماندار رامسر،  مدیر کمیته امداد شهرستان رامسر و امام جمعه نیز حضور داشتند از تعداد 5 خانوار تحت پوشش بازدید و به هر کدام سبد غذایی شامل برنج ،مرغ ،خرما، حبوبات و روغن به ارزش 800هزارریال بهمراه کمک های نقدی و غیر نقدی که از طرف  مدعوین به خانواده ها اهدا گردید.

شریعت نژاد:بلاتکلیفی پروژه کمربندی عباس‎آباد، سلمانشهر و نشتارود


http://media.mehrnews.com/d/2014/11/15/4/702153.jpg?ts=1432719998552

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: خاطره تلخ برنامه بلاتکلیفی کمربندی شهرهای عباس‌آباد، سلمان‌شهر و نشتارود در ذهن مردم منطقه و گردشگران مانده است.

 

شمس‌الله شریعت‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار کرد: با وجود تلاش‌های بی‌تردید دولت تدبیر و امید از زمان روی کار آمدن، مشکلات مختلفی از جمله بیکاری، کمبود آب و حفاظت از محیط‌زیست و ... در مازندران به‌ویژه در غرب استان بوده که باید توجه بیشتری به آنها کرد.

 

نماینده مردم شریف تنکابن، رامسر و عباس‌آباد ادامه داد: نبود راه‌های مناسب با وجود همه مکاتبات و پیگیری‌های انجام‎شده خود بر این مشکل افزوده است و جالب‌تر اینکه برخی برنامه‌های راه‌سازی نیز در دولت معطل مانده و بلاتکلیف رها شده که از جمله آنها می‌توان به کمربندی شهرهای عباس‌آباد، سلمان‌شهر و نشتارود که همواره خاطره تلخ در اذهان مردم این منطقه و گردشگران باقی می‌گذارد.