شریعت نژاد:بیش از 75 درصد بودجه کشور در اختیار شرکت های دولتی است/ مزیت های ملی مورد توجه قرار نمی گیرد


عضو کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی گفت: تاکید بر مشارکت مردم و مزیت های کشور دو اصل کلیدی سیاست های اقتصاد مقاومتی است اما بیش از 75 درصد بودجه کشور در اختیار شرکت های دولتی است و اقتصاد غیر رقابتی را رقم می زند و مزیت های ملی نیز متاسفانه چندان مورد توجه قرار نمی گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت شمس الله شریعت نژاد در نشست علنی امروز یکشنبه(31 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: برای تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان که در جهت دفاع از حقوق ملت ایران و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی تلاش می کنند آرزوی توفیق دارم.

گزارش تصویری جلسه شورای اداری شهرستان عباس آباد با حضور دکتر شریعت نژاد


شمس الله شریعت نژاد در جلسه شورای اداری روز پنج شنبه در عباس آباد ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: دین اسلام سرآمد همه ادیان است، دنیا و آخرت‌مان در گرو عمل به توصیه‌های دین است.

 

وی با انتقاد از این که چرا با متصرفان اراضی قطعات 10 هکتاری جنگلی و جلگه ای در غرب مازندران از سوی مسوولان ذیربط برخورد نمی شود، گفت : این افراد شناسایی شده و متاسفانه با زد و بندهایی که در گذشته داشته اند اقدام به تصرف و ساخت و ساز دراین اراضی کرده اند که برخورد نکردن با آنان جای تامل دارد.

 

نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد از سفر رئیس جمهور بعد از ماه مبارک رمضان به مازندران خبر داد و گفت: طرح های ملی در غرب استان مازندران در گذشته تعریف نشده و اکنون سیاست دولت پیشبرد طرح‌های ملی  است، مسئولان دستگاه‌های اجرایی طرح های را با هم فکری هم  بررسی کنند تا غرب مازندران هم از پروژه‌های ملی  بی نصیب نماند.

شریعت نژاد:خطر سیل بر اثر آب شدن برف یخچالها در تنکابن جدی است


شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس خطر بروز سیل ناشی از آب شدن برف یخچالهای طبیعی بالادست را جدی دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر، شمس الله شریعت نژاد صبح پنجشنبه در جمع مسئولان شهرستان تنکابن در سالن اجتماعات فرمانداری، درخصوص وضعیت یخچالها بالادست گفت: باید در این زمینه فکر جدی کرد زیرا وقوع سیل جدی است.

وی همچنین با تاکید بر افزایش سطح تعامل مسئولان با مردم تصریح کرد: سطح تعامل با مردم را باید بالا ببریم و مدیران دستگاهها اجرایی باید مردمدار باشند، همچنین درد مشترکمان را بشناسیم تا بتوانیم سطح همدلی و همزبانی را ارتقا دهیم.

شریعت نژاد به وضعیت، پلی کلینیک تامین اجتماعی منطقه اشاره کرد و گفت: با وجود جمعیت زیاد بازنشستگان هنوز فاقد پزشکان متخصص بوده و رادیولوژی پلی کلینیک نیز راه اندازی نشده است،

این نماینده مجلس با اشاره به بحران برف سال ۹۲ گفت: پرداخت تسهیلات خسارات برف هنوز ادامه دارد و مدیران ادارات باید مردم را برای رفع این مشکلات حمایت کنند.

شریعت نژاد با بیان اینکه سفر دولت به استان در پیش است گفت: مباحث در خصوص بحث سفر ریاست جمهوری به مدیران گوشزد شود و باید هم افزایی در سطح درخواستها وجود داشته باشد.

گزارش تصویری دیدار شریعت نژاد با پوریا احمدی انتخابی تیم ملی والیبال


این دیدار  با حضور شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد ،رمجی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان عباس آباد،صادقعلی درویش رئیس بهزیستی عباس آباد و جمعی از دهیاران و شوراهای بخش کلار برگزار شد.

در این دیدار  شریعت نژاد ضمن تشکر از خانواده محترم پوریا احمدی،ایشان را نمونه ای موفق برای جوانان منطقه توصیف کرد.

در پایان از پوریا احمدی والیبالست شایسته عباس آبادی که از بین هشت هزار نفر ثبت نام کرده و پس از برگزاری سه مرحله استعدادیابی مد نظر کمیته استعدادیابی فدراسیون والیبال قرار گرفت تجلیل به عمل آمد.

شریعت نژاد: سوال از وزیر اقتصاد کلید خورد


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی افزود:بالاخره عدم همکاری بانک ها در خصوص امهال واقعی وام های خسارت دیدگان ناشی از برف سال 1392 و اعمال فشار مضاعف بر مردم منطقه موجب شد تا طرح سوال از وزیر اقتصاد در مجلس مطرح و در هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول شود. 

شریعت نژاد در دیدار با مدیر کل فرهنگ و ارشاد مازندران،خواستار تسریع در اجرای پروژه مجتمع فرهنگی رامسر شد


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی در دیدار با احد جاویدانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران،خواستار تسریع در اجرای پروژه مجتمع فرهنگی رامسر شد.در این دیدار دکتر عبدالرضا عباسپور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر،محمد آزاد معاون فرماندار رامسر و جمعی از هنرمندان حضور داشتند.

شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی ضمن اعلام مطلب فوق به جایگاه هنرمندان رامسری در استان مازندران اشاره کرد و گفت:باید تلاش شود تا فضای فرهنگی جامعه به نحو مطلوب تری عوض شود این مسوولیت بیشتر به عهده فرهنگ سازان جامعه است.

شریعت نژاد: با افزایش قیمت‌ها موافق نیستم


 

شمس الله شریعت نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار دریاسر با اشاره به افزایش قیمت بنزین در کشور اظهار داشت: شخصا با افزایش قیمت‌ها موافق نیستم، افزایش قیمت‌ها باید با افزایش درآمد مردم همراه باشد.

وی افزود: مجلس هیچ نقشی در افزایش قیمت بنزین نداشت، در بودجه سال 94 تشخیص افزایش قیمت‌ها مثل هدفمندی یارانه‌ها با خود دولت گذاشته شد.

نماینده مردم شریف  تنکابن ،رامسر و عباس آباد در مجلس با بیان اینکه افزایش قیمت‌های را نمی پذیرم و افزایش قیمت‌ها نباید یک طرفه باشد بیان داشت: یک طرفه بودن افزایش قیمت‌ها صرف هزینه است و فشار هزینه را بر خانواده‌ها بیشتر می کند و مشکلات اقتصادی مردم را بیشتر خواهدشد و این باعث می شود در حوزه‌های دیگر هم مشکلاتی برای مردم بوجود آید.

وی درباره افزایش یارانه‌ها به دنبال افزایش قیمت‌ها گفت: درآمد مردم را باید از طریق درآمد واقعی افزایش داد نه از طریق پول بدون پشتوانه، مردم از کاری که می کنند باید درآمد کسب کنند.

شریعت نژاد خاطرنشان کرد: تولید باید افزایش یابد و از محل تولید اشتغال برای جوان‌ها حاصل شود و دست‌شان در جیب خودشان برود و انرژی جوان‌ها صرفکار شود.

نماینده مردم شریف  تنکابن ،رامسر و عباس آباد  در مجلس تصریح کرد: سرمایه گذاری دولت باید همواره در حوزه تولید و خدمات باشد تا ثبات اقتصادی ایجاد شود.

وی به حمایت از بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: افزایش تولید باعث رونق اقتصادی در کشور می شود.

گزارش تصویری جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه با حضور معاون رئيس جمهور و شمس اله شریعت نژاد در ساری


شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای برنامه ریزی مازندران گفت : دکتر نوبخت ظرفیتی برای نمایندگان شمال کشور محسوب می شوند.

 

شمس الله شریعت  نژاد با بیان اینکه بعد از انقلاب در حق مردم شمال کشور جفا بسیاری شده است ،  افزود : به دلیل اینکه در مازندران ظرفیت سازی برای اشتغال نشده است امروز شاهد بیکاری در این استان هستیم .

 

شریعت نژاد با اشاره به ماده 180 گفت : ای کاش این قانون اجرا نمی شد و به نمایندگان ریالی برای کارهای عمرانی تعلق نمی گرفت هرچند که بنده تمام این پول را در حوزه انتخابیه ام برای پروژه های نیمه کاره اختصاص داده ام.

انتخاب شریعت نژاد به عنوان نایب رئیس کمیسیون مشترک طرح ساماندهی خدمات رسانی به روستاهای کشور


در راستای اعمال مدیریت بهینه در روستاهای کشور طرحی با عنوان ساماندهی و خدمات رسانی به روستاهای کشور تهیه و در صحن علنی مجلس مقرر شد کمیسیون مشترکی با  عضویت 9 نماینده از کمیسیون کشاورزی و 9 نماینده از کمیسیون عمران و تعدادی از نمایندگان کمیسیون شوراها و امور داخلی  و کمیسیون اجتماعی تشکیل شود.این کمیسیون تشکیل و در حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا ابوترابی نایب رییس مجلس،هیئت رئیسه آن با رای اعضا انتخاب که شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد به عنوان نائب رئیس کمیسیون انتخاب شدند.

تذکر کتبی شریعت نژاد به وزیر راه و شهرسازی


عضو هیات رئیسه مجلس تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ‌حسین سبحانی نیا درجلسه علنی امروز (یکشنبه‌ 3 خرداد) تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

 

شمس اله شریعت‌نژاد نماینده مردم شریف تنکابن، رامسر و عباس آباد به وزیر راه و شهرسازی در خصوص توضیح علت عدم ایجاد اسکله‌های مختلف با مشارکت بخش خصوصی و عدم تعیین تکلیف کمربندی برخی شهرهای حوزه انتخابیه اش تذکر داد.

 

پیام شمس اله شریعت نژاد به مناسبت روز جانباز


بسم الله الرحمن الرحیم

چهارم شعبان المعظم سالروز میلاد حضرت ابوالفضل (ع)، بیانگر رشادت‌ها و ایثارهای علمدار دشت نینواست. قمری که ماه بنی‌هاشم بود و فضایل اخلاقی و سجایای نیکوی ایشان، چراغ هدایتی در مسیر عاشقان آن حضرت گشته است.


نامگذاری روز مبارک میلاد حضرت ابوالفضل (ع) به نام روز جانباز، بیانی زیبا و عارفانه از حرکت جانبازان ایران اسلامی در مسیر آن حضرت و تکرار حماسه‌آفرینی‌های روز عاشورا و دشت کربلا در سال‌های دفاع مقدس و در سرزمین ایران اسلامی است.


بی‌تردید اعتلای امروز ایران اسلامی و حرکت به سوی قله‌های افتخار مرهون ایثارگری‌های جانبازان سرافراز است. از همین‌رو میلاد حضرت ابوالفضل (ع) فرصت مغتنمی است تا با حضور در محفل گرم جانبازان عاشق و رهرو امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی، قدردان بخشی از عظمت ایثارگران انقلاب اسلامی باشیم.


اینجانب در آستانه روز مقاومت و پیروزی، ضمن تبریک فتح خرمشهر در عملیات بیت‌المقدس و همچنین تبریک میلاد مبارک حضرت ابوالفضل (ع)، روز جانباز را به تمامی ایثارگران و حماسه‌آفرینان که همواره پشتیبان آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده‌اند، تبریک می‌گویم و توفیق روزافزون این عزیزان را در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی، از درگاه ایزدمنان خواستارم.

 

شمس اله شریعت نژاد

نماینده مردم شریف شهرستانهای تنکابن،رامسر و عباس آباد

و دبیر مجمع نمایندگان شمال کشور،سمنان،فیروزکوه و عضو کمیسیون کشاورزی و تلفیق بودجه در مجلس شورای اسلامی

گزارش تصویری حضور شریعت نژاد در جشنواره ملی گل و گاو زبان دهستان جنت رودبار-رامسر


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: دومین جشنواره گل گاو زبان رامسر که در حد ملی برگزار شد برای محصولی است که بخش عمده آن در رامسر تولید می شود.

 

شمس اله شریعت نژاد افزود: مرکز تولید گیاه گل گاو زبان در جنت رودبار است که جشنواره امسال نسبت به پارسال با کیفیت بهتری برگزار شد ولیکن با آنچه که باید باشد، اختلاف زیادی دارد که انتظار داریم در سالهای آتی متناسب با هدف جشنواره برگزار شود.

پیام تسلیت شریعت نژاد در پی درگذشت دکتر سید ضیاءالدین عاملی از چهره های ماندگار شهرستان تنکابن


بسم الله الرحمن الرحیم

 

انا لله و انا الیه راجعون

 

 درگذشت دکتر سید ضیاءالدین عاملی،از چهره های سرشناس و متعد پزشکی موجب تاثر و تالم گردید. وی که از پزشکان توانمند و پرتلاش و از چهره های متعهد و مومن بود، با هجران خویش بر دل اهالی پزشکی و خانواده اش داغ نهاد.اینجانب با تسلیت این ضایعه به خاندان مکرم و عموم بازماندگان، از خداوند رحمان و غفار برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبری عظیم و اجری جزیل مسألت دارم.

 

شمس اله شریعت نژاد

نماینده مردم شریف شهرستانهای تنکابن،رامسر و عباس آباد

و دبیر مجمع نمایندگان شمال کشور،سمنان،فیروزکوه و عضو کمیسیون کشاورزی و تلفیق بودجه در مجلس شورای اسلامی