پیام تبریک شمس اله شریعت نژاد به مناسب قهرمانی تیم ملی تکواندو


بسم الله الرحمن الرحیم

قهرمانان سربلند و عزیز ایران اسلامی

موفقیت ارزنده شما در اوردگاه سخت و معتبر مسابقات جهانی تکواندو مایه افتخار و مباهات ورزش ایران شد. حلاوت این قهرمانی زمانی دوچندان می شود که سرکار خانم کیمیا علیزاده به عنوان نخستین بانوی تکواندوکار ایرانی موفق به کسب مدال جهانی شده و این مهم نشانی از بالندگی و رشد ورزش زنان در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

اینجانب به سهم خود قهرمانی و مدال‌های ارزشمند تکواندوکاران ایران در رده مردان مسابقات جهانی روسیه را به عموم مردم ایران و خانواده بزرگ ورزش تبریک و تهنیت گفته و آن را نشانی از توکل، همت و تلاش ورزشکاران و جوانان شایسته ایرانی می‌دانم و آرزوی موفقیت انان را در بازی‌های المپیک دارم.

 

شمس اله شریعت نژاد

نماینده مردم شریف شهرستانهای تنکابن،رامسر و عباس آباد

و دبیر مجمع نمایندگان شمال کشور،سمنان،فیروزکوه و عضو کمیسیون کشاورزی و تلفیق بودجه در مجلس شورای اسلامی

 

شریعت نژاد:ابهام در منع واردات برنج/ دولت به هر شکل ممکن از برنج کاران حمایت کند


شریعت نژاد،نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس گفت: علی رغم اینکه برنج در کشور ما شرایط خاص و ویژه ای دارد و بر ممنوعیت واردات بی رویه این محصول استراتژیک تاکید می شود،همچنان در جلوگیری از واردات آن ابهامات قابل توجهی وجود دارد.

 

شمس اله شریعت نژاد،عضوکمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس درگفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از خلف وعده دولت در مورد ممنوعیت واردات برنج و ورود 46 هزارتن برنج به کشور در یک ماه گذشته، گفت: با اینکه برنج در کشور ما شرایط خاص و ویژه ای دارد و بر ممنوعیت واردات بی رویه این محصول استراتژیک تاکید می شود در جلوگیری از واردات برنج ابهامات قابل توجهی وجود دارد.

پیام شمس اله شریعت نژاد به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی


بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی دست‌اندرکاران ساعی و پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی كه در جهت ایفای رسالت خطیر گردش شفاف و صحیح اطلاعات گام بر می‌دارند، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

 

بی‌شک، دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و نقش اصحاب خبر و رسانه به عنوان مشعل‌داران توسعۀ آگاهی كه با به‌کارگیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش خود، فضایی سالم برای اطلاع‌رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ها را فراهم می‌کنند، انكارناپذیر بوده و قابل تقدیر است.

 

نامگذاری روزی به نام روز ارتباطات و روابط عمومی که به مثابه آینه تمام نمای انتظارت و مطالبات مردم از سازمان‌ها و نهادها عمل می‌کنند، بیانگر اهمیت روزافزون شبکه‌های ارتباطی در دنیای پیچیده امروز است. بر این اساس، این روز فرصتی مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه راه‌های طی شده در جهت تعامل و تامین دانش اجتماعی و نیز ترسیم و تبیین افق‌ها و چشم‌اندازهای روشن برای فردای بهتر است.

 

اینجانب به عنوان خدمتگزار مردم در مجلس شورای اسلامی این آمادگی را دارم که از هر طرح و برنامه ای که در راستای توسعه ارتباطات باشد چه از طرف مسئولین وچه از طرف فعالین این عرصه ارائه گردد پیگیری و حمایت قاطع داشته باشم و یقینا" در این راستا پیگیری لازم بعمل خواهم آورد.

 

امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام «دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی» مزین شده است روابط عمومی‌ها به عنوان یکی از ارکان مهم تأثیرگذار در امر اطلاع‌رسانی و امیدآفرینی، با همیاری گسترده درون و برون سازمانی بتوانند بیش از پیش در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفای نقش کنند.

با گرامیداشت این روز و تقدیر و تشکر از عموم تلاشگران عرصۀ ارتباطات، از خداوند بلند مرتبه، برای تمامی عزیزان، توفیقات روزافزون در جهت اعتلای امر مقدس اطلاع‌رسانی، آرزو می‌کنم.

شمس اله شریعت نژاد

نماینده مردم شریف شهرستانهای تنکابن،رامسر و عباس آباد

و دبیر مجمع نمایندگان شمال کشور،سمنان،فیروزکوه و عضو کمیسیون کشاورزی و تلفیق بودجه در مجلس شورای اسلامی

گزارش تصویری جلسه ای با حضور شریعت نژاد و مدیر عامل برق غرب استان


جلسه ای با حضور شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس شورای،مدیر عامل برق غرب مازندران و روسای ادارات برق رامسر،تنکابن و عباس آباد در دفتر تنکابن برگزار گردید.در این جلسه مشکلات و کاستی های منطقه مطرح و رسیدگی شد.

شریعت نژاد در تذکر شفاهی: وزارتخانه‌های اقتصادی دولت برنامه‌ای برای تأمین اشتغال و مسکن مردم ندارند


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس با بیان اینکه وزارتخانه های اقتصادی دولت هیچ برنامه‌ای برای تامین اشتغال و مسکن مردم ندارند، گفت: عدم هماهنگی دستگاه‌های ملی، موجب عدم تحقق سیاست‌های توسعه‌ای شده است.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شمس‌الله شریعت‌نژاد در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 22 اردیبهشت‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با تقدیر و تشکر از مصوبات دولت در حمایت از کشاورزان خسارت دیده ناشی از بارش برف در سال 92 گفت: قطعا وزیر اقتصاد باید در خصوص علت عدم همکاری بانک‌ها با مصوبات دولت و ابلاغیه رئیس کل بانک مرکزی در پرداخت تسهیلات 5 درصد پائین‌تر از نرخ مصوب شورای پول و اعتبار و امهال سه ساله وام‌های خسارت دیدگان ناشی از باران و برف پاسخگو باشد.

شریعت نژاد:دانش آموز عزیز بدانید که آینده از آن شماست پس با جدیت تلاش کنید و درس بخوانید+تصویر


زنگ سپاس معلم در مدارس تنکابن با حضور شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی، سعدی پور معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان تنکابن ، معاون فرمانداری ویژه تنکابن و اعضای انجمن اولیا و مربیان کثیری در دبیرستان خدیجه کبری تنکابن برگزار شد.


 شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد افزود: هفته معلم را به همه ی معلمینی که فداکارانه و عاشقانه در این عرصه زحمت می کشند تبریک عرض می کنم.

شریعت نژاد: امتیازات غرب مازندران به کام شرق استان شیرین می‌شود


شریعت نژاد،نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس‌آباد گفت: چرا امتیازاتی که به نام غرب استان اختصاص داده می‌شود، در میان راه به کام شرق مازندران شیرین می‌شود؟

شریعت‌نژاد در مراسم تجلیل از مقام شامخ معلم، ضمن بیان این مطلب که رشد و تعالی جوامع بشری در سراسر جهان ثمره تلاش معلمان است، افزود: متأسفانه شرایط امروز کشور ما به‌گونه‌ای است که معلمان و دیگر زحمتکشان عرصه تعلیم و تربیت، در زندگی خود با مشکلات و ناملایمات بسیاری مواجه هستند.

 

نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس‌آباد ضمن بیان اینکه متأسفانه کشور ما دچار سقوط فرهنگی شده است افزود: در دوره‌های گذشته بیش از 90 معلم از شرق مازندران برای تدریس در این منطقه به اداره آموزش‌وپرورش تنکابن معرفی شدند، درحالی‌که غرب مازندران به واسطه حضور جوانانی تحصیلکرده و فرهیخته به خود می‌بالد.

شمس اله شریعت نژاد: زیر بنای توسعه کشور توجه به دستگاه تعلیم و تربیت است+تصویر


شمس اله شریعت نژاد،نماینده مردم شریف تنکابن ،رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی در سی یکمین یادواره استاد شهید مطهری و بزرگداشت مقام معلم ، که با حضور معلمان شاغل و بازنشسته در عباس آباد برگزار گردید افزود: هنر شهید مطهری ، تطبیق مفاهیم قرآنی با مقتضیات زمانی امروز بود .

شریعت نژاد: پست ۶۳ کیلو ولت برق در عباس آباد ایجاد شود+تصویر


شمس الله شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی، خواهان ایجاد پست ۶۳ کیلو ولت برق در حوزه انتخابیه شد.

 شمس الله شریعت نژاد در جلسه بررسی مشکلات پروژه قو، الماس خاورمیانه در سلمانشهر که با حضور استاندار مازندران برگزار شد، با بیان اینکه اگر این پست برق در منطقه ایجاد نشود، در ایام تابستان با مشکل روبرو می شویم، خواهان برنامه ریزی برای ایجاد پست ۶۳ کیلوولت برای رفع مشکل شد.

وی با بیان اینکه بیشترین مشکل مازندران در گذشته این بود که نگاه سیاسی به آن وجود داشت گفت: ما نیازمند نگاه اجرایی و توسعه برای رشد استان هستیم.

گزارش تصویری بازدید شریعت نژاد از طرح های آبرسانی روستاهای دهستان جنت رودبار رامسر


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد  و عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی به اتفاق مهندس وحید نحوی مدیر آب فاضلاب روستایی شهرستان رامسر و هیئت همراه از پروژه آبرسانی روستاهای دهستان جنت رودبار رامسر بازدید و به مشکلات رسیدگی کردند.

شریعت نژاد: استانی شدن انتخابات مجلس به توسعه کشور می انجامد


شمس الله شریعت نژاد عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای طرح استانی شدن انتخابات مجلس، می تواند گام موثری برای توسعه همه جانبه کشور باشد.

شمس الله شریعت نژاد در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی سلمانشهر عباس آباد در گفت و گو با خبرنگاران افزود: نتایج ارزیابی و بررسی ها نشان داده که با اجرای این طرح مردم با نگاهی واقع بینانه به نامزدهای مورد نظر خود رای خواهند داد.
وی ادامه داد: با این شیوه انتخاباتی دعواهای جناحی برای رسیدن به کرسی نمایندگی حل می شود و نامزدها بیشتر به فکر منافع ملی خواهند بود.
نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی پیشگیری از هزینه های گزاف تبلیغاتی برخی از نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی را از دیگر مزایای این طرح معرفی کرد.
شریعت نژاد گفت: البته این طرح که می تواند مشارکت مردم را در انتخابات افزایش دهد، در انتظار تصویب در مجلس و سپس تایید شورای نگهبان است.
کلیات طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی اوایل اردیبهشت ماه در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید؛ جزئیات این طرح با پیشنهاد علی لاریجانی رییس مجلس به دلیل وجود برخی ابهامات و اشکالات به کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور ارجاع شده است تا پس از بررسی مجدد و پس از دو هفته بار دیگر به صحن مجلس بازگردد.

گزارش تصویری افتتاح دبیرخانه مرکزی پیگیری های منطقه آزاد غرب استان در نوشهر


 

افتتاح دبیرخانه مرکزی پیگیری های منطقه آزاد غرب استان در نوشهر با حضور شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی،انوشیروان محسنی بندپی معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور،قاسم احمدی نماینده مردم شریف نوشهر،چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی و مسئولان محلی برگزار شد.

 

شمس اله شریعت نژاد، نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست، نبود مدیریت یکپارچه را از جمله دلایل اجرایی نشدن این طرح(منطقه آزاد تجاری وصنعتی) دانست و به نشست اخیر با حضور علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی و برخی از وزرای دولت با موضوع رویکرد توسعه ای به تمامی مناطق مازندران اشاره کرد و گفت که در این نشست تاکید فراوانی به رفع تبعیض و دوری از بخشی نگری در استان شد.

پیام تبریک شمس اله شریعت نژاد به مناسبت روز معلم


12اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری اسوه علم و ایمان و تقارن آن با روز معلم، بیانگر راه روشن و مسیر متعالی معلمان ایران اسلامی است، معلمانی که با آموزه‌های توام با ایمان و عمل خویش از دوران انقلاب و سال‌های دفاع مقدس تا به امروز شیوه‌ای متفاوت از آموزش همراه با پرورش را در پهنه گیتی نقش زدند.

 

بی‌شک فرهنگ امروز و فردای ایران اسلامی، رهین دستان و آموزه‌های آموزگارانی است که می‌توانند با چراغ فروزنده تعلیمات خود در عرصه فرهنگ و ایجاد عزمی ملی در کنار تربیت مدیران جهادی، چشم انداز ایران فردا را روشن سازند.

 

تقدیم 3 هزار و 700 شهید معلم و بیش از 35 هزار شهید دانش آموز در سال های جنگ تحمیلی بیانگر آموزشی به رنگ ایثار و پرورشی به بوی فداکاری از سوی معلمان ایران اسلامی است که این زیبایی تنها سزاوار چراغ‌های فروزنده سرزمین علم و ادب این مرزوبوم است.

 

اینجانب به عنوان خدمتگزار ملت بزرگ ایران و نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد با گرامیداشت یاد و خاطره استادگرانقدر علامه شهید مطهری(ره) و ادای احترام به مقام شامخ معلمان به عنوان چشم وچراغ جامعه و مبلغان واقعی ارزش گرایی و مروجان فرهنگ صحیح اسلامی-ایرانی درسال "دولت و ملّت، همدلی و هم‌زبانی" برای آنان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم و ازخداوند بزرگ بهروزی و موفقیت مستمر این قشر فرهیخته و تلاشگر را تحت توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله فرجه) و پیروی از منویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (حفظ الله) خواهان وخواستارم.

شمس اله شریعت نژاد

نماینده مردم شریف شهرستانهای تنکابن،رامسر و عباس آباد

و دبیر مجمع نمایندگان شمال کشور،سمنان،فیروزکوه و عضو کمیسیون کشاورزی و تلفیق بودجه در مجلس شورای اسلامی

شریعت نژاد: اندیشه والای رهبری و تفکر بسیجی باعث پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی شد+تصویر


آیین سالگرد شهادت سرلشکرخلبان علی اکبر قربان شیرودی و 560 شهید شهرستان تنکابن با حضور دکتر شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن ، رامسر و عباس آباد ،فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران ، فرمانده هوانیرو، مسوولان استانی و محلی برگزار شد.

 

شمس اله شریعت نژاد در آیین سالگرد شهادت خلبان علی اکبر قربان شیرودی و 560 شهید شهرستان تنکابن افزود: رمز بقا و ماندگاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در گرو همراهی و همسویی ملت با شهدای والامقام و امام شهدا است.

پیام دکتر شمس اله شریعت نژاد به مناسبت روز جهانی کار و کارگر


بسم الله الرحمن الرحیم

یازدهم اردیبهشت روز جهانی کارگر را خدمت جامعه بزرگوار و زحمتکش کارگری تبریک و تهنیت عرض می نمایم. جایگاه والای این عزیران و اهمیت حیاتی تلاش و کوشش آنان برای عمران و آبادی جامعه بر هیچ کس پوشیده نیست. چرخهای صنعت و اقتصاد وبالندگی و خود اتکایی جامعه به دستان با کفایت کارگران می چرخد. افتخار و مباهات حصرت پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله به کارگری و بوسه بر دستان پینه بسته کارگر بهترین برهان برای نقش اساسی و کلیدی کارگر در فرهنگ دین مبین اسلام می باشد. جایگاه کارگر در جامعه اسلامی برابر با جایگاه مجاهدان فی سبیل الله و مرگ در راه تامین نیازهای خانواده و جامعه ، اجر شهادت در میدان نبرد را دارد.

 

تاکید معصومین معظم علیهم السلام بر کار و کوشش ورفع وابستگی به جوامع غیر مسلمان بخش بزرگی از احادیث و فرمایشات آنان را شامل می شود. این نکته مسئولیت متولیان امر در جامعه کارگری را نسبت به رفع مشکلات آن عزیزان و فراهم نمودن اسباب و هموار کردن مسیر برای استفاده از همه توانمندی های آنان را ؛ سنگین تر می نماید. امنیت شغلی، ایجاد فرصتهای شغلی جدید، تهیه مسکن کارگری و تجلیل و استفاده مطلوب و بهینه از نخبگان و مبتکران جامعه کارگری ، تامین آتیه فرزندان کارگران و همه جوانب و لوازم تامین اجتماعی آن بزرگواران از اولویت های بدون استثنا واز مطالبات این جانب و همکاران محترم در قوه مقننه می باشد. به نوبه خود این مناسبت مبارک را خدمت همه کارگران ارزشمند و بزرگوار تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند بزرگ قدر شناسی آحاد جامعه از آن عزیزان وتوفیق روز افزون همراه با سعادت دنیا و آخرت را برایشان مسئلت دارم .

 

شمس اله شریعت نژاد

نماینده مردم شریف شهرستانهای تنکابن،رامسر و عباس آباد

و دبیر مجمع نمایندگان شمال کشور،سمنان،فیروزکوه و عضو کمیسیون کشاورزی و تلفیق بودجه در مجلس شورای اسلامی

شریعت نژاد در جلسه با روسای بانکها:بانک کشاورزی و بانک رفاه عملکرد بهتری نسبت به سایر بانکها در پرداخت خسارت برف داشتند+تصویر


جلسه مشترک بین شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار ویژه تنکابن و روسای بانکهای شهرستان تنکابن برگزار شد.این جلسه که در خصوص پیشرفت پرداخت های بانک های شهرستان به کشاورزان منطقه در رابطه با اسیب دیدگان برف سال 92 گذاشته شد و در این جلسه موانع و مشکلات پیشرو بانکها جهت تسریع در پرداخت ها به خسارت دیدگان مورد بررسی قرار گرفت.

 

پیام شمس اله شریعت نژاد به مناسبت روز ملی شورا


بسم الله الرحمن الرحیم
« و امرهم شوری بینهم »

سپاس و ثنای بی حد بر خالقی که به لطف استقرار مستحکم جمهوری اسلامی ایران و در راستای احترام و اکرام به شخصیت و هویت انسان و مردم عزیز ایران نهادی به نام شورای اسلامی در این کشور شکل گرفت.


مشورت یکی از ارکان مهم سلامت تصمیم گیری هاست. بنا به فرمایش پیامبر اعظم (ص) « هیچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترین امور هدایت یافتند».


اینجانب با تبریک فرارسیدن این روز خجسته ، بر خود لازم می دانم از زحمات و خدمات تمامی دست اندرکاران و اعضای محترم شوراهای اسلامی سراسر استان و دهیاران زحمتکش و خدوم صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و آرزو نمایم در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت با بسیج همه امکانات و با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر و روستا تلاش نماییم و با امانت، کفایت، درایت و کیاست و حسن سلوک برای نیل به جامعه ی شهروند مدار، خالصانه و عاشقانه کوشش نماییم و برای تحقق آرمان رهبر عظیم الشان کوشا باشیم.

شمس اله شریعت نژاد

نماینده مردم شریف شهرستانهای تنکابن،رامسر و عباس آباد

و دبیر مجمع نمایندگان شمال کشور،سمنان،فیروزکوه و عضو کمیسیون کشاورزی و تلفیق بودجه در مجلس شورای اسلامی

گزارش تصویری اهدای کلاه ایمنی به راکبین موتور سیکلت در رامسر


مراسم اهدای کلاه ایمنی به راکبین موتور سیکلت با حضور دکتر شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن ،رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی و مسئولان شهرستانی در رامسر برگزار شد.

 

شریعت نژاد: باید به خیرین تبریک گفت که از میان همه سرمایه گزاریها مراکز آموزش را انتخاب نمودند.


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستانهای تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس ، شهدا را بهترین الگوی گذشت و ایثار خواند و گفت: باید به خیرین تبریک گفت که از میان همه سرمایه گزاریها عمران و آبادانی مراکز آموزش را انتخاب نمودند.

 

شریعت نژاد در آیین تکریم از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار این شهرستان ، ضمن تقدیر از همه کسانی که در جهت ارتقاء همه جانبه دستگاه تعلیم و تربیت تلاش کردند گفت: آموزش و پرورش از جمله نهادهایی است که ضرورت مشارکت جهت تحقیق مأموریتهای آن اهمیت به سزایی دارد.

استخدام در شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران


وزارت نیرو در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز شرکت های وابسته ( غیر دولتی ) زیر مجموعه خود از طریق آزمون استخدامی اقدام به استخدام نیروهای مورد نیاز خود نماید.

بر این اساس، آغاز ثبت نام در این آزمون، اول، زمان پایان آن دهم و تاریخ برگزاری آزمون 31 اردیبهشت 94  می باشد که به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

همچنین كارت ورود به جلسه این آزمون در تاریخ 28 و 29 اردیبهشت ارایه خواهد شد.
متقاضیان محترم می توانند برای ثبت نام به وب سایت آزمون، به نشانی www.azmoon-niroo.ir  مراجعه نمایند. 

دانلود نامه

 

شریعت نژاد:سیاست های دولت دلالی و واسطه گری را دامن می زند/جابجایی امور از دستگاهی به دستگاه دیگر چاره کار نیست


شمس اله شریعت نژاد، عضو کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی با یادآوری مشکلات بخش کشاورزی و انتقاد از نبود سیستم لازم برای نظارت بر امور این حوزه،گفت: سیاست های دولت دلالی و واسطه گری را دامن می زند و با این شرایط جابه جایی امور و ظایف از دستگاهی به دستگاه دیگر مشکلی را حل نمی کند.

 

شمس الله شریعت نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با انتقاد از تداوم مشکلات بخش کشاورزی و عدم توجه مسئولان برای حل موثر مشکلات این بخش مهم اقتصادی،گفت: مشکلات حوزه کشاورزی سالهاست در کشور ما رایج شده و در زمان مواجه با این مشکلات تنها کاری که انجام می شود جابجایی وظایف و مسئولیت ها از دستگاهی به دستگاه دیگر است.