شریعت نژاد: تحقیق و تفحص از سازمان چای نهایی شد/ قرائت گزارش این هفته در کمیسیون کشاورزی مجلس


شریعت نژاد: تحقیق و تفحص از سازمان چای نهایی شد/ قرائت گزارش این هفته در کمیسیون کشاورزی مجلس

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان چای از پایان تفحص از این سازمان خبر داد و گفت: گزارش نهایی تحقیق و تفحص از سازمان چای این هفته در کمیسیون کشاورزی قرائت و بعداز آن تقدیم هیئت رئیسه مجلس خواهدشد.

شریعت نژاد: استیضاح وزیر علوم اقدامی غیرمنطقی است/از هر فرصتی جهت احقاق حقوق مردم شهر و دیارم استفاده خواهم کرد


نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس گفت: پیشنهاد طرح و تهیه و تنظیم متن استیضاح وزیر علوم اقدامی نسنجیده و غیرمنطقی است.

اولین همایش هم اندیشی نماینده مجلس شورای اسلامی با شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران شهرستان عباس آباد


اولین همایش هم اندیشی شوراهای اسلامی روستا، دهیاران، بخشداران و شوراهای اسلامی بخش های شهرستان عباس آباد برگزار شد. در این همایش که با همکاری دفتر ارتباط مردمی دکتر شریعت نژاد نماینده مردم شهرستان های رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی و فرمانداری شهرستان عباس آباد برگزار شد، در این همایش، نمایندگان منتخب شوراهای بخش به بیان معضلات، نارسایی ها، اقدامات انجام شده و در دست انجام و مسائلی از این دست پرداختند و خواستار پیگیری های لازم از سوی نماینده مجلس و فرماندار شهرستان شدند. در ادامه فرماندار شهرستان عباس آباد و دکتر شریعت نژاد نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز به بیان دیدگاه ها و اقدامات انجام شده پرداختند و اظهار امیدواری کردند این نشست ها به صورت تخصصی تر استمرار داشته باشد.

با پیگیری های نماینده مجلس/تکمیل ساختمان نیمه کاره بیمارستان امام سجاد(ع) رامسر


با پیگیری های دکتر شریعت نژاد، نماینده مردم شهرستان های رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی، بیش از 15100 متر مربع بنا که از سال 1353 در پشت بیمارستان رامسر بصورت اسکلت بتنی نیمه کاره رها شده بود با تأمین اعتبار 2/5 میلیارد تومانی سامان خواهد یافت و طی سال جاری مورد بهره برداری واحد بین الملل دانشگاه علوم پزشکی مازندران قرار خواهد گرفت.

احداث دومین پست برق 63 کیلووات در شهرستان عباس آباد


دکتر شریعت نژاد نماینده مردم شهرستان های رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: طی نشست تخصصی که با مهندس حائری مدیرعامل شرکت توانیر در تاریخ چهارشنبه 1 مرداد 93 برگزار گردید موضوع احداث پست برق 63 کیلووات در منطقه سی سرای شهرستان عباس آباد مطرح و موافقت آن اخذ شد.

لازم به ذکر است که پست 63 کیلووات منطقه ولی آباد شهرستان تنکابن که پیش از این و پس از بحران برف نیز پیگیری شده بود در مراحل پایانی ساخت می باشد.

درخواست راه اندازی پلی کلینیک و درمانگاه تخصصی تأمین اجتماعی در تنکابن و عباس آباد


دکتر شریعت نژاد نماینده مردم شهرستان های رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی طی نشستی تخصصی با دکتر نوربخش ریاست سازمان تأمین اجتماعی کشور ضمن تاکید بر ارتقای سطح تخصصی بیمارستان های تأمین اجتماعی در استان مازندران، خواستار راه اندازی پلی کلینیک تأمین اجتماعی شهرستان تنکابن و همچنین درمانگاه تخصصی این سازمان در شهرستان عباس آباد شد. دکتر نوربخش نیز ضمن موافقت با حضور در منطقه اعلام کردند که در اولین فرصت دستورات مقتضی را در این زمینه صادر خواهند نمود.

اختصاص وام 40 میلیارد ریالی جهت تکمیل بیمارستان فوق تخصصی تنکابن


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شهرستان های رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: طی نشستی که به همراه جمعی از مسئولان بیمارستان فوق تخصصی تنکابن با  معاون مدیرعامل و مسئولان بانک ملی کشور در هفته گذشته برگزار گردید، موافقت وام 40 میلیارد ریالی برای تکمیل این پروژه مهم اخذ شد. شریعت نژاد اظهار امیدواری کرد براساس زمانبندی تعیین شده پس از دریافت تسهیلات، تا پایان سال جاری شاهد افتتاح بیمارستان فوق تخصصی تنکابن باشیم.