گزارش تصویری یادواره شهدای رامسر با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور ، استاندار مازندران و دکتر شریعت نژاد


 

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت که دولت تدبیر و امید برغم همه مشکلات موجود در زمینه توجه به مسایل کشور به ویژه مسایل کشاورزان غرب مازندران، خوب عمل کرده است.

شمس اله شریعت نژاد روز جمعه در یادواره شهدای شهرستان رامسر که با حضور مجید انصاری معاون پارلمانی رییس جمهوری و استاندار مازندران برگزار شد، گفت: در خصوص جبران خسارات برف سال گذشته دولت مصوبات خوبی داشت و برای حل مشکلات باغداران که خسارت دیده بودند، تلاش کرد.

وی تصریح کرد: باغداران غرب مازندران به دلیل برف و سرمای سال گذشته خسارت های بسیاری را متحمل شده اند و امسال محصول مرکبات برای عرضه به بازار ندارند.

شریعت نژاد در ادامه غرب مازندران را جزو متراکم ترین نقاط کشور دانست و گفت: غرب مازندران از شمال به جنگل و از جنوب به دریا محدود است و اراضی کمی در اختیار دارد و بر این اساس برای توسعه این منطقه و حل مشکلات آن نیاز به نگاه ویژه دارد.

نماینده مردم شریف تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس همچنین گفت: برغم مصوبات خوب دولت برای جبران خسارات کشاورزان اما با تاسف بانک ها همکاری لازم را ندارند و اقدامات آنها حتی هماهنگ و همراه با دولت هم نیست.

شریعت نژاد در ادامه نگاه ویژه به این منطقه و اقداماتی نظیر راه اندازی منطقه آزاد تجاری در غرب مازندران را یک ضرورت دانست و اظهار داشت: پیشنهاد می کنیم در جلسه مشترکی شورای عالی اداری که باید در تهران برگزار شود با حضور وزرای محترم مسایل و مشکلات منطقه بررسی شود.

وی با اشاره به ضرورت حل مشکل اشتغال در غرب مازندران، گفت: غرب مازندران به دلیل محدودیت اراضی امکان خوبی برای توسعه صنعتی ندارد و تا کنون صنعت این منطقه نیز رشد نکرده است و باید طرح های ویژه برای این منطقه تدوین شود.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 44

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید