شریعت نژاد: نظارت منسجم آشفتگی بازار را نظم خواهد داد


 

عضو کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس ضمن توصیه به مردم برای ممانعت از هجوم بازار و تهیه اقلام مورد نیاز خود در طول ایام عید،گفت: مسئولان سازمانها و ارگانهای مربوطه باید با حضور دقیق در بازار و بازرسی از وضعیت قیمت ها مانع از گران فروشی و ایجاد بازار سیاه در آستانه نوروز شوند.

شمس اله شریعت نژاد در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، ضمن تاکید بر ضرورت نظارت بر بازار شب عید به مردم توصیه کرد: با توجه به اینکه هر ساله شب عید با هجوم مردم برای خرید مواجه می شویم، بهتر است مردم تا حدی تامل کرده و مایحتاج مورد نیاز خود را در طول ایام تعطیلات نوروز تهیه کنند.

نماینده مردم تنکابن،عباس آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت امسال مسئولیت تامین میوه شب عید را به عهده وزارت جهادکشاورزی گذاشته و سازمان تعاون روستایی وظیفه دارد از طریق مراکز مشخص و تعریف شده نسبت به توزیع اقلام و میوه مورد نیاز مردم اقدام کند.

عضو کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس تاکید کرد: باید نهادهای مسئول با انجام نظارت های لازم زمینه دسترسی مردم به کالاها و اقلام مورد نیازشان را فراهم و رضایت عموم را جلب کنند.

شریعت نژاد تصریح کرد: در صورت وجود نظارت دقیق دلالان و واسطه ها و افراد سودجو راه به جایی نخواهند برد و شاهد بازار سیاه و گرانی های بی رویه نخواهیم بود.

وی با انتقاد از اینکه ما از مدتها قبل با مشکل نظارت و ضعف عملکرد در این خصوص روبرو هستیم،گفت: اگر نظارتها تاحدی جدیتر باشد قطعا با کمبود و آشفتگی در بازار مواجه نخواهیم شد.

عضو کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس یادآور شد: تقریبا سیب و پرتغال مورد نیاز شب عید مردم از تولیدات داخلی تامین و ذخیره سازی شده و به واردات نیازی نیست.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 33

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید