شریعت نژاد در مراسم یادواره شهدای عباس آباد تاکید کرد؛ضرورت ساخت کمربندی عباس آباد/ بانک‌‌ها تعامل مناسبی با مردم ندارند


دکتر شریعت نژاد افزود: غرب استان مازندران در ایام تعطیلات پذیرای مسلمانان بسیاری بوده و نیاز است که فکری برای کمربندی این منطقه شود.


شمس الله شریعت نژاد در مراسم یادواره شهدای عباس آباد ضمن خیر مقدم به دکتر لاریجانی بابت حضور در این شهرستان گفت: انصافا دکتر لاریجانی زینت مجلس هستند و خلاء حضور ایشان در مواقع حضور نداشتن کاملا محسوس است.

شمس الله شریعت نژاد  در خصوص کمبودهای غرب استان مازندران گفت: عباس آباد در ایام تعطیلات پذیرای مسلمانان بسیاری بوده اما ترافیک های موجود در آن زبانزد خاص و عام است لذا انتظار ما رفع این مشکلات و احداث کمربندی برای این منطقه است.

 

وی با اشاره به خسارات برف سال گذشته و با تقدیر از مساعدت های دولت تدبیر و امید برای حل این مشکلات، همکاری بانک ها برای پرداخت تسهیلات را نامطلوب دانست و گفت: برف سال گذشته مانند یک زلزله آسیب وارد کرد, اما دولت محترم با حسن نیت اعتباراتی را برای جبران خسارت ها در نظر گرفت اما مشکل به دلیل همکاری نکردن بانک ها همچنان باقی است.لذا انتظار ما از دکتر لاریجانی تذکر به مسئولان ذیربط است.

وی افزود: نامهربانی بانک ها و عدم تعامل آنها با مردم برای جبران خسارات، مانع کار است. 70 درصد معیشت مردم این مناطق از محصولات باغی است و امسال بسیاری از کشاورزان محصولی ندارند و کار بزرگ دولت برای حمایت از این اقشار با بی توجهی بانک ها به نتیجه مطلوب نرسیده است.

شریعت نژاد ادامه داد: همچنین قانون حفظ اراضی کشاورزی باعث شده که مردم حق ساخت سرپناه در زمین‌های خود را نداشته باشند که این موضوع نیازمند یک نگاه ویژه است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص آلودگی‌های محیطی استان بیان کرد: زباله‌های شهر در جنگل‌ها مدفون می‌شوند که این موضوع باعث آلودگی جنگل‌ها و آب‌های زیرزمینی شده است.

شریعت نژاد افزود: همچنین موضوع دیگر اینکه حریم راه در استان مازندران با سایر استان‌ها تفاوت دارد و نمی‌توان برای آن متراژهای بالا در نظر گرفت لذا ما معتقدیم که حریم تعیین شده کفران نعمت بوده و انتظار بازنگری در این موضوع را داریم./


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 41

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید