شمس اله شریعت نژاد: بیکاری تهدیدی برای جوانان است


شمس الله شریعت نژاد در مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی عباس آباد، اظهار داشت: فرزان عاشورزاده نابغه ورزشی از منطقه مرحوم ما که با تلاش خود، خانواده، مربیان و مسئولان منطقه افتخار آفرید و باعث شد الگویی برای جوانان باشد این مایه افتخار و قدردانی است.

وی افزود: باید در جهت تقدیر و تشکر از کسانی که برای جوانان ما الگو هستند در این مراسم حاضر شویم چرا که حضور، بهتر از هدیه نقدی است.

نماینده مردم عباس آباد، تنکابن و رامسر در مجلس یاد آورشد: ورزش و جوانان به اعتبار سن و سال ورزشکاران و جوانان با هم تلفیق شده و الا به لحاظ موضوعیت با هم متفاوت است، جدا کردن این دو نهاد باز هم کاری نمی کند اگر همسویی همه نهادها نباشد.

وی تاکید کرد: موضوع ورزش و جوانان یک حلقه مفقود مانده است و همه دستگاه ها باید به آن بپردازند، موضوع بیکاری جوانان عمده ترین تهدید برای آنها است.

شریعت نژاد، هدف گذاری برای خارج شدن از رکود و حمایت از تولید ملی را در رونق اقتصاد موثر دانست.

وی اذعان داشت: امروز شرایط کشور ما از لحاظ منابع در شرایط سختی است، هرچه گذشت به نفت وابسته تر شدیم، در افزایش بهره وری باید کار می کردیم که نکردم و باید از غفلت های گذشته درس بگیریم که آن را تکرار نکنیم.

نماینده مردم عباس آباد، تنکابن و رامسر افزود: مواردی داشتیم که بخاطر نداشتن بودجه ناچیز تیم های ورزشی ما از مسابقات جا ماندند، درست است اینجا بیابان برهوت از لحاظ امکانات است و مشکلاتی از این دست وجوددارد، امیدواریم سال آینده با افزایش بودجه وضع بهتر از امسال شود.

وی به وضعیت تاسف بار آب شرب منطقه اشاره کرد و گفت: وضعیت آب شرب غیر قابل باور است، آب شرب منطقه‌ای در غرب استان مثل نوشابه کوکاکولا، که مایه خجالت است، امیدواریم  در بحث آبرسانی روستایی کمک شود و مشکل آب شرب که از مشکلات عمده غرب مازندران است حل شود.

 

 

ضمنا مراسم تجلیل از افتخار آفرینان ورزشی عباس آباد در سطح مسابقات آسیایی و جهانی در رشته‌های مختلف ورزشی در این شهرستان با حضور دکتر شریعت نژاد ، رضوی معاون مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران، مسئولان شهرستانی عباس آباد و خانواده ورزشکاران در عباس آباد برگزار شد.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 52

نظرات این مطلب :

avatar
# نظر : 1

جوانان تنکابن

تاریخ : 16 اسفند 1393 07:32
در شهری و شهرستانی که اداره کار وتعاون ان مدیرش اقای کاکویی باشد که 18 سال در این شهرستان ردیگر تولیدی را نگذاشت که سر پا باشد و اداره کاری که هر اتاقش یک غیر بومی ان را به تصرف در اورده است از بابل و فریدون کنار وگیلان و قائم شهر ... وفرماندار شهر به خود اجازه نمیدهد یک بار به این ادراه سر بزند وجویایی نفرات بومی اداره باشد و این عناصر غیر بومی به جلگه تنکابن و عباس آباد به چشم سفره نگاه میکند و چپاول پشت چپاول با یه پیراهن از ان ور میایند و در این جلگه به همه چیز می رسند چرا تنکابن وعباس بیکار نداشته باشد وقتی علاوه بر اینکه ریس اداره کار یک فرد غیر بومی است چرا بیکار نداشته باشیم وقتی معاون او هم یک فرد غیر بومی است واقعا اینها براشان مهم است که ما سی هزار جوان بیکار داریم و بیکاری حتی برای پسران کاکویی نعمت است چرا چون کاریابی کار اندیش مال پسر کاکویی است از بیکاری جوانان شهرستان من پول در میارند دکتر یه سری به کارگا های تولید بزنید دکتر جامعه کارگری به حمایت شما نیاز دارد دکتر جان شهرک های صنعتی و کافرما های که به تولید عشق میورزند را در یابید دکتر جان جلوی کارفما ههای رانتی منطقه که اغلب دوستان کاکویی هستند را بگیرد تسهیلات پولی بانک های که از بستر اداره کار خارج میشود ببه جای اینکه یه نفس چدید در ریه های تولید این شهرستان شود به دست عوامل کاکویی سر از ساخت ساز در میاورند حالا سوال این جاست چرا این مردم بیکار نداشته باشن

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید