دکتر شمس اله شریعت نژاد در جشن بزرگ انقلاب در دانشگاه پیام نور رامسر:بزرگترین سرمایه ملت ما،اتحاد و همدلی در مقابل توطئه های دشمنان است


 

دکتر شریعت نژاد در جشن خود باوری انقلاب در دانشگاه پیام نور رامسر ضمن تبریک خجسته این ایام اظهارداشت:امانتی که شهدا و انقلابیون و امام (ره) که برای برقراری نظام از همه چیز گذشتند و این امانت را به ما سپردند بعد از انقلاب و پس از عمرمان باید پاسدار خون شهیدان و نظام باشیم.
در این جشن با شکوه حجت السلام مرتضوی امام جمعه،حسین سروری فرماندار و جمعی از روسای ادارات و نهادها و روسای دانشگاه ها،اساتید و دانشجویان،فرهنگیان شهرستان رامسر حضور داشتند.

در این مراسم پس از پخش سرود جمهوری اسلامی،دکتر شریعت نژاد طی سخنانی به فلسفه پیروزی انقلاب اسلامی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در جهان اشاره کرد و افزود:در زمان رژیم گذشته، ایران  در اختیار ایرانی ها نبود بلکه در اختیار امیریکا و استکبار جهانی بوده است..دکتر شریعت نژاد در ادامه افزود:چهل و پنج هزار مستشار امریکایی در زمان رژیم گذشته برای حفظ  منافع خود در ایران حضور داشتند و از منابع نفتی و گازی ایران به عنوان موقعیت سوق الجیشی خود سوء استفاده می کردند.

وی در ادامه تصریح کرد:نباید فراموش کنیم که کشور ما در رژیم پهلوی چقدر در اوج ذلت و خواری بود و چقدر دستاوردهای هخامنشی و مادها و ایران گذشته چه بود و حال چه است و چقدر مارات حقیرم ی کردند.

وی در ادامه افزود:خوشبختانه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران و به رهبری امام خمینی (ره) و با اتحاد و همدلی ملت ایران تمامی نقشه های استکبار جهانی را نفقش برآب کرد.

دکتر شریعت نژاد در ادامه سخنان خود افزود:: با همدلی ، وحدت  و یکپارچگی ملت ایران و با رهنمودهای خردمندانه مقام معظم رهبری و تلاش دولت مردان امروز،ایران به حمد والله چهارمین کشور برتر موشکی دنیاست،امروز ایران قدرت پرتاپ ماهواره به فضا را دارد علاوه بر این امروز ایران دست آوردهای خوبی در امر تجهیزات هسته ای بدست آورده است که همه اینها قدرت و توانایی ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در جهان می باشد.

دکتر شریعت نژاد در بخش دیگری از سخنان خود به حفظ و حراست از دست آوردهای انقلاب اسلامی تاکید نمود و افزود:وحدت کلمه،صداقت و امانت داری از رموزهای موفقیت و ماندگاری انقلاب اسلامی است. وی در ادامه به برخی از مدیران که از مقام خود سوءاستفاده می نمایند ابراز نگرانی کرد و گفت:مدیران نباید از مسئولیت خود سوءاستفاده نمایند و به جای خدمت به مردم خیانت نمایند این مسئله مردم را نسبت به روند انقلاب بد بین می کند.

دکتر شریعت نژاد افزود:اگر با تمام سلاح های پیشرفته مجهز شویم اما با هم وجدت نداشته باشیم یقینا از نظر قدرت مساوی با صفر هستیم.

دکتر شریعت نژاد در پایان بخش سخنان خود اظهارداشت:در این خصوص نامه ای نوشتم برای سران سه قوه که آدمهای فاسد و باند باز و قدرت طلب باید از صحنه جامعه حذف شوند و اگر کاری برای خدمت است نباید این مسائل در نظام جمهوری اسلامی باشد و امام روحش شاد همه چیز را برای مردم می خواست و در این مسیر تلاش کرد و همه باید در این فضا باشند و این اعتماد مردم باید ارتقاء یابد،و ما نسبت به عملکردهای مدیران انتقاد داریم و این عملکردها باید اصلاح شود و به حساب نظام نباید نوشته شود و در 22 بهمن همه با شکوه و حضور یکپارچه باید داشته باشیم تا موجبات یأس و نا امیدی استکبار که چشم و طمع به آب و خاک ما دارند را فراهم کنیم و این اجازه را ندهیم که ملت ایران را تحقیر کنند.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 61

نظرات این مطلب :

نام شما
ایمیل شما


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید